Erdvės

„Armani/Casa“: sėkmingiausias mados dizainerio žingsnis interjero pasaulyje

Pradėjęs karjerą kaip mados dizaineris ir 1975 m. įkūręs savo vardo mados namus, šiandien G. Armani dažniau giriamas už „Armani / Casa“ projektus.
Reading time 2 minutes

Mados namų „Armani“ veikla – itin sėkminga, jų kūrybos laukas apima ne tik madą, bet ir kosmetiką, parfumeriją, viešbučius, restoranus bei interjero liniją „Armani / Casa“. Visas dizainerio Giorgio Armani kūrybos sritis vienija precizika, nepriekaištinga kokybė ir vientisa estetinė kryptis. Unikalus, skirtingoms linijoms pritaikytas braižas, lėmė ženklo „Armani“ atpažįstamumą ir populiarumą (ypač interjero pasaulyje). G. Armani nesiekia dėmesio rėksmingais logotipais, išduodančiais gamintoją, iš kitų dizainerių jį išskiria subtiliai perteikta prabanga, aiškios, griežtos linijos, formos ir itališka elegancija, persmelkta Rytų įkvėptos stilistikos.

 

Pradėjęs karjerą kaip mados dizaineris ir 1975 m. įkūręs savo vardo mados namus, šiandien Giorgio dažniau giriamas ne už rūbų kolekcijas, o už „Armani / Casa“ projektus. Vos po metų, kai buvo pradėta interjero linija (2000 m.), G. Armani pripažintas sėkmingiausiu italų dizaineriu su metine 1,6 mlrd. dolerių apyvarta. Tiesa, mados „Oskarais“ vadinamų Amerikos mados dizainerių tarybos (angl. – CFDA) apdovanojimą jis yra gavęs tik kartą – 1987 m.

 

Giorgio Armani interjerui būdinga moderni klasika, harmoningas skirtingų įkvėpimo šaltinių jungimas. Kaip ir jo mados kolekcijose, taip ir čia vyrauja precizika, švarios linijos ir griežtesnės formos, prabangūs audiniai ir itališka elegancija. Jo kūryboje dažnai atsispindi japoniškos stiliaus įtaka, ypač minimalizmo.

 

„Armani Casa“ – itin prabangi ir plati italų mados namų „Armani“ namų interjero linija. Tai ne tik baldai, pagal individualius užsakymus kuriama namų tekstilė, apšvietimo sistemos, aksesuarai, bet ir visa, ko reikia stalo serviravimui.

Privati 860 kv. m. šešių aukštų (su stogo terasa) rezidencija Naitsbridže, įrengta "Armani" interjero specialistų komandos. LONDONAS
Architekto Cesar Pelli projektas Majamyje - vieno aukšto rezidencijos ant vandenyno kranto, įrengtos „Armani“ interjero dizainerių komandos. FLORIDA, JAV
Prabangių biurų dangoraižiai Tel Avive, kurių interjerą ir apstatymo projektus sukūrė „Armani Casa“ komanda. IZRAELIS

Prieš ketverius metus „Armani Casa“ pradėjo siūlyti ir interjero dizainerių paslaugas, šiandien komanda kartu su pagrindiniu „Armani“ kūrybos vadovu dizaineriu G. Armani rengia išskirtinius projektus. Užsakymų sąrašas – neeilinis, klientai pageidauja ypatingų interjerų prašmatniems butams, viloms, jachtoms ar net privatiems lėktuvams.

 

Viena prabangiausių G. Armani įrengtų jachtų „Main“ priklauso jam pačiam. 65 metrų ilgio jachtoje yra poilsio zona, 6 erdvios svečių kajutės, sporto klubas su baseinu ir SPA zona, kino teatras ir, žinoma, milžiniška deginimosi terasa.

 

Kritikai G. Armani interjerus vertina ypač palankiai, o pats dizaineris sako, kad atsiradus „Armani Casa“, jo kūrybingumas atgijo ir su kiekvienu nauju projektu įkvėpimų atsiranda vis daugiau.

"Armani / Casa" darbai:

Nuotraukos - mados namų "Armani" archyvo (armani.com)

Tags

armani
interjeras
namai

susiję straipsniai

Rekomenduojame