Erdvės

Prancūzų menininkė savo namus pavertė tikru sodu

Pasisemkite įkvėpimo namų dekorui!
Reading time 3 minutes

Pastaraisiais mėnesiais dėl viruso pandemijos dažniau laiką leisdami namuose, ne vienas pakeitėme interjerą – kas įsigijome naujų baldų, kas interjero detalių, o kas perdažėme ar naujais tapetais išklijavome namų sienas. Naujovių norite ir jūs? Pasisemkite įkvėpimo iš prancūzų menininkės Nathalie Lété darbų - visą savo namą per karantino laikotarpį ji pavertė tikru sodu!

„Nuo pat paauglystės mano svajonė buvo turėti savo namus, kuriuose pilna meno“, - sako menininkė Nathalie. Iš pradžių ji ketino gėlėmis papuošti tik savo studiją, tačiau su vyru nusprendė, kad pats metas išnaudoti saviizoliacijos laiką ir dekoruoti ne tik studiją, bet ir kitas namų erdves. Rezultatas – neįtikėtinas: gėlės, augalai ir daugybė spalvų ėmė ryškėti kiekviename kambaryje, nuo miegamojo iki vonios kambario. Menininkė piešiniais papuošė ne tik sienas, bet ir laiptus, duris, palanges ir baldus.

 

„Ėmiausi įgyvendinti idėją sukurti savo pasaulį, tam tikrą lizdą, pilną savo kūrybos“, - idėją papuošti namus atskleidžia Nathalie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame