Erdvės

5 klasikinio Kalėdų dekoro idėjos magiškiems namams

Natūralios tekstūros, gyvos eglutės, rankų darbo girliandos, raudonos ir auksinės spalvos dekoracijos – vieni iš pagrindinių elementų, padedančių sukurti klasikinį kalėdišką interjerą. Pripildykite savo namus magiška šiluma ir džiaukitės ypatingai jaukiomis šventėmis.
Reading time 4 minutes

Nesenstančios tradicinės dekoracijos suteikia stilingo žavesio ir leidžia mėgautis kiekviena akimirka. Nepraleiskite progos jas panaudoti ir savo namuose – tegul jie atgimsta klasikine elegancija. Praktiškais patarimais dalijasi „Magrės baldų“ komanda.

 

1. Natūralios dekoracijos

 

Natūralios dekoracijos – puikus pasirinkimas tradiciniam Kalėdų interjerui. Pasitelkus tokias detales kaip eglių, pušų ar eukalipto šakelės sukuriamas ypač jaukus įvaizdis. Nuo jų sklindantis aromatas tarsi užburia ir pripildo namus ypatinga nuotaika. Puikiai tinka ir įvairios žolelės, harmoningai derančios prie šviesių medinių baldų ar sofos. Šventinę atmosferą dar labiau išryškina baltos žvakės ir pilkos ar kitos žemiškos spalvos, derinamos kartu su auksiniais akcentais.

1575890295674026 magres baldai jazz sofa900x600

2. Klasika tapusios spalvos

 

Tradiciniame kalėdiniame interjere dažniausiai netrūksta raudonos ir smaragdinės spalvų detalių. Nebijokite su šiomis spalvomis pažaisti bei pritaikyti labiausiai sau tinkantį derinį, pvz. vietoje raudonos galima rinktis oranžinę ar terakotos spalvas, vietoje ryškios žalios – labiau prislopintą samaninę. Svarstote, kas tai galėtų būti? Pasirinkimo variantų – daugybė: nuo stalo papuošimų iki baldinių apmušalų. Ne tik sodrūs tonai atrodo šventiškai. Jie harmoningai dera su ankščiau aptartomis auksinėmis dekoracijomis. Be to, šis derinys labai prabangus ir elegantiškas. Vos keletas papildomų šių spalvų akcentų, ir jūsų namai jau paruošti Kalėdoms.

1575890327752560 magres baldai rubin sofa su dovanomis900x600

3. Žavingos lemputės – ne tik ant eglutės

 

Na ir kaip Kalėdos be lempučių – šiais metais jos taip pat populiarios. Klasikinis variantas, pasiteisinantis tiek modernistiniame, tiek prabangiame interjere – švelnios geltonos spalvos šviesa. Tokiomis lemputėmis galite puošti įvairius baldus tokius kaip: staliukai, komodos, lentynos arba foteliai ar netgi sienos. Be to, jas paprasta suderinti su natūraliu šventiniu dekoru – prieš tai minėtomis eglių, pušų bei eukalipto šakelėmis ir netgi daugeliui Kalėdų simboliu tapusiais mandarinais.

1575890352360182 magres baldai angel sofa su eglute900x600

4. Mažiau yra daugiau

 

Šventinis stalo dekoras – vienas iš pagrindinių akcentų, kuriame gausu žvilgančių ir akį traukiančių detalių. Kad ir kaip patraukliai tai skambėtų, paprastumas ir natūralumas šiais metais kur kas populiaresnis. Neutrali spalvų paletė gali padėti sukurti stebuklus. Ją verta pasitelkti renkantis ne tik stalo papuošimus, tačiau ir namų puošyboje. Švelnūs pasteliniai atspalviai subtiliai papuoš interjerą.

 

Jei ieškote ne tik išskirtinio, bet ir praktiško interjero elemento, kodėl gi neįsigijus šviesaus medinio staliuko ar komodos, ant kurios puikiai tiks jau anksčiau minėtos natūralios dekoracijos, tokios kaip: džiovintos medžių šakos, eukalipto šakelės ar originalūs kalėdiniai vainikai.

1575890379851636 viking fotelis 1364x740

5. Neblėstantis spindesys

 

Kuriant šventinį dekorą vertėtų nepamiršti, kad patogumas ir elegancija interjere turėtų keliauti koja kojon. Tai įgyvendinti padeda metalinėmis detalėmis papildyti baldai ir spindintys aksesuarai. Jie neatrodo pernelyg iššaukiančiai ir leidžia sukurti harmoningą aplinką.

 

Svetainės staliukai žvilgančiomis kojelėmis ar metaliniai sidabrinės spalvos padėkliukai padeda išlaikyti balansą tarp modernaus žavesio ir šventinės elegancijos. Daugiau prabangos įneša kerinčios veliūrinės pagalvėlės, kurių spalva dažniausiai derinama prie minkštųjų baldų, kambario apdailos ar dekoracijų.

1575890400633356 titan staliukas kaledos 20191575890404482135 beta staliukas kaledos 2019

Pasitikite gražiausias metų šventes jaukiuose namuose kartu su pačiais brangiausiais. Tegul klasikiniai dekoro elementai, derinami prie stilingos sofos, fotelio ar kitų baldų, pripildo namus ypatinga magija ir neleidžia pamiršti, kad stebuklai išties egzistuoja. Kurkime ir skleiskime grožį kartu.

www.magresbaldai.lt

 

Nuotraukos Brazzi“ studijos - fotostudijos nuoma Vilniuje

Tags

namai
baldai
lofficiel
sofa
foteliai
interjeras
sienos
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame