Erdvės

Daugiau nei 30 stilingų minimalistinio interjero idėjų

Jau kurį laiką interjero tendencijose vyrauja minimalizmas, tai ne tik estetiškai patraukli, bet ir laikui nepavaldi stilistika.
Reading time 1 minutes
@thebalitailor / Instagram nuotr.

Namuose ar kitose erdvėse kuriamas minimalizmas gali turėti galybę veidų. Vieniems patinka jaukus skandinaviškas minimalizmas, išsiskiriantis natūraliomis medžiagomis, šiltesniais neutraliais atspalviais ir faktūrų gausa, o kiti pirmenybę teikia industriniam minimalizmui, kuriam būdingas seno ir naujo derinimas, metaliniai elementai, rustic detalės ir tamsesnės spalvos. Dar kiti žavisi moderniuoju minimalizmu, kai asketiška erdvė tampa savotiška šiuolaikinio meno galerija, pirmuoju smuiku čia griežia efektingos formos, skulptūriškumas ir baldų bei dekoro detalių kompozicijos.

 

Ieškantiems minimalizmo altrnatyvų verta pasidomėti populiarėjančiu japandi stiliumi, tai namų, kurie jums netrukdo gyventi filosofija. Šiam stiliui būdinga mažiau daiktų, „kvėpuojančios“ erdvės, praktiški sprendimai, leidžiantys neapkrauti namų daiktais ir rakandais, natūralios medžiagos, medis, akmuo, šviesūs atspalviai, spalvinis vientisumas ir jaukumas.

 

Kviečiame pasisemti minimalistinio interjero idėjų savo namams:

susiję straipsniai

Rekomenduojame