Erdvės

Paryžietiškos eklektikos įkvėpti namai, kupini meno dirbinių ir vintažinių grožybių

Maudymosi kostiumėlių dizainerė Leslie Cohen Amon atrado aistrą dekorui. To įrodymas – jos naujasis butas Paryžiuje, kurį įrengė derindama įmantriausius dalykus, parsivežtus iš kelionių, ir vintažines grožybes.
Reading time 3 minutes
Leslie Cohen butas

Esate ir maudymosi kostiumėlių kūrėja, ir mados konsultantė. Ar abi veiklos jums – lygiavertės?

Abi – labai skirtingos. Kalbant apie maudymosi kostiumėlius, esu visiška startuolė. Rūpinuosi viskuo: audinių tiekimu, plėtra, gamyba ir t. t. O konsultuoju tik stiliaus klausimais – šioje srityje mano darbo struktūra gerokai aiškesnė. Čia kyla ir kur kas mažiau problemų, todėl galiu atsiduoti kūrybai.

Kokie jūsų mėgstamiausi dizaineriai ir jaunieji kūrėjai?

Turiu pripažinti, kad šiuo metu daug perku internetu. Patinka ekologiškai atsakingas prekės ženklas Nanushka, siuvantis nuostabias veganiškos odos kelnes, taip pat Each x Other ir dideli jų džemperiai, Saks Potts aštuntojo dešimtmečio stiliaus odiniai lietpalčiai.

Šio sezono jūsų drabužis?

Auksiniai Bottega Veneta batai, su kuriais nesiskiriu.

1594642344189481 versace  mg 0089
Leslie Cohen, suknelė ir megztinis, VERSACE, ilgaauliai, AQUAZZURA

Neseniai persikraustėte į šį naują butą, ar galite apie jį papasakoti daugiau?

Dievinu Sen Žermen de Prė rajoną Paryžiuje, visai čia pat esančią kavinę „Flore“ ir sekmadieninį vietinį ekologinių produktų turgų. Šis kvartalas – labai romantiškas.

Kas rūpinosi buto įrengimu?

Viską dariau pati. Užtrukau metus! Ir dar nebaigiau! Norėčiau viską iš naujo perdaryti... Iš prigimties esu žmogus, kuriam sunku įtikti. Mėgstu kuistis, valandų valandas praleisti internete vartydama katalogus, knaisiotis sendaikčių turguose. Tad nors šis procesas jau baigėsi, mielai pradėčiau iš naujo!

 

1594642449550072 den 3  mg 00041594642363692510 salon 5  mg 0038
1594642552177059 salon 7  mg 0001
Leslie Cohen buto interjero detalės

Kas jus įkvepia interjero dekoro srityje?

Esu apsėsta architekto Lorenzo „Renzo“ Mongiardino ir interjero dizainerės Madeleine Castaing kūrybos. Labai patinka Coco Chanel skonis ir jos apartamentai Cambon gatvėje, kuriuos turėjau garbės aplankyti. Nedidelis, bet labai paryžietiškas būstas. Įsimylėjau ir pono Yves’o Saint Laurent’o butą Babylone gatvėje, kurį įrengė prancūzų interjero dizaineris Jacques’as Grange’as. Jei man reikėtų kam nors patikėti namų dekorą, kreipčiausi į interjero pasaulio pažibas François Catroux, „Studio Peregalli“ ir „Dimore Studio“.

Ar jūsų butas atspindi jus, keliautoją po pasaulį?

Kaskart aplankiusi kokią šalį, stengiuosi iš jos parsivežti kokį nors daiktą, todėl šis butas – gana eklektiškas. Daug maurų kultūros atributų, nes daug keliavau po Maroką, bet, be šio stiliaus baldų ir kilimų, galima išvysti indėniškų paukščių graviūrų, siuvinėtų Pozitano ir venecijietiškų aksomo pagalvėlių, dizainerio Fortuny lempų, jaunų Los Andželo menininkų darbų, vokiškos keramikos... Mano bute sugyvena visos kultūros.

O kas šiame interjere yra būdinga tik Leslie Cohen Amon?

Savotiškas chameleono stilius, kuriame ne tik persipina įvairiausios kultūros, bet ir išlaikoma labai paryžietiška dvasia. Man labai patinka žalvaris, bronza, raudonmedis, aksomas ir tvidas. Norėjau, kad svetainė būtų natūralių spalvų, baltos, kreminės, juodos, aukso... Tai Coco Chanel spalvos. Patinka, kad mane supa labai skirtingi daiktai.

1594642437170158 saint laurent  mg 0034
Leslie Cohen, suknelė, pėdkelnės ir aukštakulniai, SAINT LAURENT PAR ANTHONY VACCARELLO

O koks jūsų mėgstamiausias daiktas šiame bute?

Sunku išsirinkti... Gal Carlo Bugatti kėdė?

Kokia jūsų svajonė?

Tapytojo Francis Bacono triptikas.

Toks gražus butas puikiai tinka priėmimams. Kokia būtų jūsų svajonių kompanija?

Legendinis dizaineris Yves’as Saint Laurent’as, teisininkė Simone Veil, filosofas Voltaire’as, operos talentas Luciano Pavarotti... ir narkobaronas Pablo Escobaras!
 

SERGIO CORVACHO nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame