Erdvės

Tendencijos valgomajame - nuo gamtos pasaulio iki rūmų prabangos

Kviečiame prisėsti prie madingai padengto stalo – interjero tendencijose įsitvirtina gamtos pasaulis, grafiniai motyvai, prabanga ir nesibaigiančios gėlių kompozicijos.
Reading time 5 minutes
„Cannage Provence“ stalo kolekcija, DIOR

„Dioramour“ meilės arija

Meilė, mylimieji, meilės scenos ir meilės šventė... „Dior“ pastaroji aukštosios mados kolekcija šlovino meilės temą. Meilė, artumas ir šiltas santykis šiandien, kai grumiamasi su pasauliniais sunkumais, yra itin svarbu. Mados namai „Dior“ atiduoda duoklę jausmams, aistrai ir švelnumui pristatydami naują kūrybos vadovės Marios Grazio Chiuri sukurtą kapsulinę mados kolekciją ir indų bei interjero dekoro detalių liniją „Dioramour“. Raudoni grafiški raštai, raudonos „Toile de Jouy“ džiunglių temos, meilės laiškai ir kortų simbolika – visa tai persipina naujoje M. Grazios Chiuri kolekcijoje.

 

Pristatomi ir nauji porcelianiniai stalo servizai, sukurti „Dior Maison“ kūrybos vadovės Cordelios de Castellane. Lėkštės, puodeliai, arbatinukai ir kiti indai marginti subtiliais juodais ir raudonais grafiniais motyvais. Pagerbiant mados namų įkūrėją ir jo kūrybinį palikimą, ši indų linija pavadinta „Monsieur Dior”.

„Dior Cannage Provence“

Kiekvieno naujos kolekcijos pristatymo metu, kuris vykdavo mados namų „Dior“ būstinėje Avenue Montaigne 30, ponas Christianas Dioras kviesdavo svečius prisėsti ant Napoleono III -ojo stiliaus kėdžių, puoštų šiaudų pynimais. Pamažu šie tapo ikoniniu „Dior“ elementu, bėgant metams interpretuotu šių legendinių prancūzų mados namų kolekcijose. Šį kartą pynimus interpretavo dizainerė Cordelia de Castellane, pristačiusi naują „Dior Maison“ stalo įrankių ir indų kolekciją, dekoruotą pynimų raštais ir gamtos motyvais.

„Versace“ ir auksinės pievos

„Versace“ – svaiginančios itališkos prabangos sinonimas. Nors Donatellos Versace diriguojamos kolekcijos, 2018 metais mados namams prisijungus prie JAV prabangos drabužių ir aksesuarų grupės „Michael Kors“, tapo kiek žemiškesnės, namų dekorui skirta linija karališkos prašmatnos neprarado. Versace džiugina aukso, ekstravagantiško stiliaus ir logomanijos gerbėjus pristatydami stalo ir namų dekoro kolekcijas „La Scala del Palazzo“ ir „Medusa Rhapsody“.

 

„Versace La Scala del Palazzo“

Ši kolekcija kviečia namuose susikurti itin versačišką nuotaiką, „La Scala del Palazzo“ suteikia progą žvilgtelėti, kaip atrodo Versace milanietiškų rūmų prabanga už uždarų durų. Čia vyrauja dvi spalvos, vienas madingiausių šio sezono žalių atspalvių – Biskajos žaluma (angl. biscay green), kuriai būdingas gaivus melsvas tonas, ir dūminė rausva (angl. dusty pink). Romantiški atspalviai išryškina auksu žibantį dekorą: gėlių ir augalijos ornamentus, sukinius ir architektūrai būdingas bareljefinio stiliaus puošmenas.

„Versace Medusa Rhapsody“

Šios kolekcijos pirmieji gaminiai buvo pristatyti dar praėjusiais metais, jie mirga bene ryškiausiu Versace ženklu auksiniais baroko stiliaus raitiniais ir gėlių puokštėmis, šios skleidžiasi ant porceliano lėkščių, kavos servizų, desertams skirtų padėklų, vazų ir žvakidžių. Lėkštes galima rinktis iš balto, raudono arba karališko mėlio porceliano, prie jų priderinti prabangūs auksuoti stalo įrankiai, kuriuos, kaip ir kitus kolekcijos indus bei detales, puošia amžinasis Versace simbolis – medūzos galva.

„Gucci“ ir mistiškas sodas

Sveiki atvykę į „Gucci“ kūrybos vadovo Alessandro Michele stebuklų šalį, įkvėptą paslaptingų labirintų, mistiškų herbariumų, viduramžių ir Renesanso pilių ir rūmų. Visa tai „Gucci Decor“ kolekcijoje susipina į eklektišką maksimalizmo puokštę – namų dekoro elementai traukia žvilgsnius išskirtiniu dizainu, spalvų deriniais ir originalia puošyba. Interjero detalės užburia fantazijų sodo gyvūnija: porceliano lėkštelės dekoruotos laumžirgiais, katinų portretais ir riaumojančių liūtų galvų bareljefais, šnypščianti juoda pantera puošia balto porceliano vazą, o baltos bitės, nutūpusios ant gėlėtų padėkliukų, „perdurtos“ smilkalais, tampa botaninės vabzdžių kolekcijos eksponatais.

1597224382426925 promocomponent s93 decor 18 001 default

Ypatingą dėmesį „Gucci“ skiria kvapiosioms namų žvakėms: Sevilijos apelsinai, Damasko rožės, mėlynoji druska, beržai, kvapniosios citrinžolės, bazilikai ar net pomidorų lapai – kokių tik aromatų čia nerasite. Paslapčių sodas atgyja ir valgomajam skirtoje linijoje, kaligrafiškai puošti puodeliai dabinti rožių žiedais ir grakščiais dangteliais, baltas sriubos lėkštes, desertines lėkšteles, arbatinius, padažines, cukrines ir padėklus apsivijusios žalios darželių gėlės, lapijos, o kai kuriuos indus puošia ir plazdantys drugeliai. Tikras sodas ant stalo.

/

„Pho Ceramics“ ir fantastiniai gyviai

Gamta ir noras suteikti daugiau džiaugsmo kasdienėje namų aplinkoje įkvepia Pho Ceramics fantastinių keraminių žvėrelių pasaulį. Čia susijungia funkcija ir menas, tarsi iš pasakų miškų atklydę gyviai – tai ir mažos skulptūrėlės, ir stilingi indai. Juos galima naudoti kaip puodelius gėrimams, dubenėlius – užkandžiams, vazonėlius – sodinukams arba indelius laikyti papuošalams, pieštukams, o gal ir lūpų dažams... Spalvingi begemotai, auksuoti drakonai ir antilopės, jaukūs lokiai, monstrai, žaismingos koalos ar net skruzdėdos – Pho Ceramics miške kaskart apsigyvena vis nauji dar neregėti padarai. Šie molinukai ragina nors trumpam, kol gersite ryto kavą, arbatą ar laistysite augalą, atitrūkti nuo slogių minčių ir prisiminti, kad vasara skirta svajonėms, šypsenoms ir harmonijai ne tik su gamta, bet ir savimi.

Dior, Versace, Gucci ir Pho Ceramics / Yori nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame