Grožis

4 gundantys pavasario aromatai naujai pradžiai

Pasitikite saulę ir pamažu įsibėgėjantį pavasarį naujais svaiginančiais aromatais!
Reading time 2 minutes

Nuotraukos - Joona Laulajainen 3PM Agency LA

Meno vadovas - Liza Forslund

„Gucci Bloom“

Natūralios Indijoje augančių tuberozų esencijos aromatas persipina su natūralios jazminų esencijos aromatu. Jazminų pumpurų ekstraktas gaunamas ypatingu ekstrahavimu būdu, kuris pasikvėpinus šiais kvepalais leidžia pajusti natūralų jazminų žiedlapių kvapą. Į aromato kompoziciją įeina iki šiol parfumerijoje nenaudoto augalo – indinio laukro – kvapas. Šis Pietų Indijoje augantis augalas, kurio žiedai keičia spalvą, įkūnija naują aromato koncepciją. Vijoklių žiedų kvapas kvepalų „Gucci Bloom“ aromatui suteikia subtilų moterišką akcentą.

„Armani / Privé Rose Alexandrie“

Sukurti šį lengvą ir skaidrų vandenį įkvėpė lengvas brizas, fontanų purslai ir gaivus, drėgnas aleksandrijos rožės aromatas, šylantis saulės spinduliuose. „Rose Alexandrie“ aromate skamba gaivi bergamotė bei gegužinė rožė, kurios dvelksmas pats gaiviausias ir ryškiausias. Aromatas perteikia Aleksandrijos sodų tykumą ir tyrumą. 

„Calvin Klein Obsession“

Vyriškų paparčių grupės kvepalų aromatui būdingi kvapai – ypač baltažiedžių levandų kvapas – įeina į moteriškų kvepalų aromato kompoziciją, o į vyriškų kvepalų aromatą įkomponuotas sodrus vanilės kvapas. Šie vyriškiems ir moteriškiems kvepalams nebūdingi kvapai derinami su labiau įprastais aromatais – muskuso dvelksmas suteikia jausmus žadinančios šilumos moteriškiems kvepalams, o ambros ir medienos kvapas pabrėžia vyriškų kvepalų aromato vyriškumą. Įtampa, neatremiamas postūmis ir neįveikiama trauka – tai, ką jaučiate pasikvėpinę „Obsessed“.

„Twilly d'Hermès“

„Twilly d’Hermès“ yra visi troškimai ir jausmai, vedantys į netikėtumą. Į netikėtumą, išreikštą trijų natų: imbiero, tuberozos ir sandalmedžio. Prieskoniai, saulės spinduliai ir švelnumas. Trys klasikinės naujai sukomponuotos kvepalų natos virsta deginančiu karščiu, pakylėjančiu virš kūniškumo. Subtilus jausmingumas, lengva erotika ir stiprus švelnumas. Amžinas lengvumas tarytum sutvirtinamas šilkine gija.

susiję straipsniai

Rekomenduojame