Grožis

7 patarimai, kaip rūpintis savo grožiu subjurus orams

Nors dienos apniukusios ir kartais nėra nuotaikos, nepamirškite pasirūpinti savo grožiu. Specialiai jums – patarimai ir kosmetikos produktai, kurie pučiant vėjams ar paspaudus šaltukui saugos ir padės puoselėti jūsų grožį.
Reading time 2 minutes
Nuotrauka - Christin Hume / Unsplash

1. Šilta, o ne karšta

Dažniau rinkitės šiltą dušą, o ne karštą vonią, ir naudokite itin švelnius, drėkinančius kreminius arba aliejinius prausiklius, kurie ne tik nesausina odos, bet ir apsaugo ją nuo drėgmės netekimo.

2. Švelnus šveitimas

Odą šveiskite rečiau (pakaks karto per savaitę) ir švelniau. Pirmenybę teikite cheminiams, o ne mechaniniams šveitikliams, ir ieškokite sudėtyje vertingų, odą maitinančių bei drėkinančių aliejų.

3. Drėkinimas

Intensyviai drėkinkite veidą, kūną ir plaukus. Dieną nepamirškite drėkinamojo veido kremo teptis likus bent20 minučių iki ėjimo į lauką, vakarais palepinkite odą ne tik intensyviai drėkinančiu serumu ir kremu, bet ir naktine veido kauke. Ypatingai odos priežiūrai rinkitės profesionalias odos drėkinimo ir puoselėjimo procedūras. Kūnui drėkinti ir maitinti naudokite aliejus, o plaukus puoselėkite nenuplaunamais kondicionieriais, serumais ar kaukėmis.

4. Apsauga nuo saulės

Spustelėjus šaltukui vietoje drėkinamojo veido kremo rinkitės riebesnį, maitinamąjį, tačiau nepamiršk, kad saugotis būtina ne tik šalčio, bet ir saulės spindulių. Įtraukite į savo žieminę grožio rutiną produktą, kuris ne tik drėkina bei maitina, bet ir patikimai saugo nuo saulės.

5. Dėmesys pėdoms

Rankoms ir kojoms šaltomis dienomis tenka nemenkas išbandymas, todėl tinkamai pasirūpinkite ir savo galūnėmis. Kojų priežiūrai rinkitės drėkinamuosius, maitinamuosius kremus su salicilo, pieno rūgštimi ir šlapalu, taip savo pėdas išlaikysite ne tik švelnias ir minkštas, bet ir sveikas.

6. Specialios priemonės

Kol dar neįsibėgėjo pavasaris, taisykite vasaros klaidas. Skaistinkite odą ir mažink raukšleles naudodama produktus su retinoliu, vitaminu C bei kitais antioksidantais. Tik būkite atsargi ir, prieš naudodama produktus su didele šių ingredientų koncentracija, būtinai pasitarkite su specialistu.

7. Makiažas

Nemalonūs orai – ne priežastis atsisakyti makiažo, todėl puoškitės ilgomis, tankiomis blakstienomis ir ryškiomis lūpomis, o savaiminio įdegio priemonėmis bei rausvais skaistalais suteikite veidui gyvybingumo.

Priemonės:

Tags

grožis

susiję straipsniai

Rekomenduojame