Grožis

Aktorė ir modelis A.Valletta išleido savo pirmąją vardinę kosmetikos liniją

45–erių Amber Valletta, puošianti prestižinių mados namų kolekcijas bei grožio žurnalų viršelius, pristato savo vardo kosmetikos liniją.
Reading time 1 minutes

Pasaulinio garso aktorė ir modelis Amber Valletta kartu su „Douglas“ išleido pirmąją savo dekoratyvinės kosmetikos liniją. Turiningą patirtį grožio industrijoje sukaupusi įžymybė skatina moteris puoselėti savo natūralų grožį, pamilti save ir tuo didžiuotis. A. Valletta turėjo galimybę eksperimentuoti produktų tekstūromis, atspalviais bei jų sudėtimi ir išrinkti geriausias makiažo priemones, kurios tapo naujosios kolekcijos dalimi. Moteris teigia, kad tai pirmasis kartas, kai bendradarbiaudama su grožio prekės ženklu turėjo galimybę dalyvauti makiažo linijos kūrimo procese.

 

„Tikrasis grožis spinduliuoja iš vidaus, jį kuria pasitikėjimas savimi ir vidinė stiprybė. Moteriškumas klesti, kai turi drąsos būti savimi – žavėtis savo unikalumu, priimti save tokią, kokia esi“, - sako A. Valletta.

1551865633093370 2pbkqvh

Naują dekoratyvinės kosmetikos kolekciją sudaro 6 makiažo priemonės. Švelnios tekstūros pieštukiniai lūpų dažai, šviesą atspindintys kreminiai akių šešėliai, bespalvė pudra, skirta makiažui užbaigti, maskuojanti raukšleles ir poras, švytėjimo suteikianti pieštukinė priemonė, tiek pagyvinti skruostų spalvą, tiek išryškinti lūpas tinkantis skaistalų pieštukas bei apimtį suteikiantis blakstienų tušas.

1551865935674307 kguw4xk

Priemonės

Tags

grožis

susiję straipsniai

Rekomenduojame