Grožis

Supermodelis Adut Akech: manekenės darbas sunkus, bet ne visada tokiu laikomas

Garsus modelis Adut Akech tapo naujojo VALENTINO aromato „Born in Roma“ veidu. Tai odė amžinajam miestui ir jo žavesiui.
Reading time 3 minutes
Adut Akech, CÉCILIA POUPON nuotr.

Adut Akech gimė ne Romoje, o Sudane. Vėliau augo Australijoje, karjerą pradėjo Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pastebėta dizainerio Pierpaolo Piccioli, dažnai demonstruodavo jo kūrinius, kol galiausiai tapo naujųjų Valentino kvepalų „Born in Roma“ veidu. Pasak kūrėjo, nėra jokios būtinybės gimti Romoje, kad jaustumeisi tikru romiečiu. Kurį laiką Romoje praleidusi A. Akech tapo gėlių aromato mūza, kuriame jazminus apsiveja burboninės vanilės, paskęstančios medienos natose. Apie naująjį bendradarbiavimą modelį pakalbinome Paryžiuje, Valentino mados kolekcijos pristatyme.

 

Ar tapti manekene buvo jūsų svajonė?

 

Taip, apie tai svajojau nuo 11 metų.

 

Kas ją paskatino?

 

Mačiau daugybės supermodelių nuotraukas, tarp kurių buvo ir Naomi Campbell. Didelį įspūdį padarė ir „Victoria’s Secret“ kolekcijų pristatymų nuotraukos. Gėrėjausi ta visata.

 

Ar manekenės gyvenimas atitiko jūsų svajones?

 

Kai kur – taip, kai kur – ne. Tai labai sunkus darbas, bet ne visada tokiu laikomas.

 

Ar turite su uosle susijusių prisiminimų?

Mano atmintyje įsirėžęs smilkalų mišinio, kurį degindavo mama, kvapas. Tai dažna tradicija Sudane – smilkalais vaikomos piktosios dvasios ir kuriama harmonija. Kai su mama kalbu telefonu, įsivaizduoju tą kvapą ir iškart pasijuntu geriau.

 

Ką jums reiškia būti kvepalų veidu?

 

Tai anaiptol ne žygdarbis, bet vis tiek labai jaudinantis dalykas. Valentino namai man labai ypatingi, nes tai ne vien mada.

 

Kaip apibūdintumėte „Born in Roma“ kvepalus?

 

Tai Valentino klasika, tačiau ji kažkuo ypatinga. Man labai patinka baltų gėlių puokštės ir medienos sąjunga. Šis kvapas moteriškas, bet su man patinkančia jėga. Labai vertinu tokį be galo modernų kontrastą. Jis – išskirtinis.

1581799557245789 valentino
VALENTINO aromatas „Born in Roma“

O ką pasakytumėte apie Romą?

 

Tai be galo gražus miestas, bet mano patirtis jame ribota, tarsi būčiau jį mačiusi tik pro automobilio langą... Visgi kampanijos filmavimo metu regėjau neįtikėtiną miestą.

 

Ar turite kokių nors grožio patarimų?

 

Iš modelio darbo patirties galiu pasakyti, kad itin svarbu prižiūrėti veido odą. Kad ir kokios aplinkybės būtų, kad ir kur keliautumėte, kad ir kaip dirbtumėte, nepaisydamos nuovargio visada raskite laiko kruopščiai nusivalyti ir sudrėkinti veidą.

 

Dirbdama modeliu keliaujate po visą pasaulį. Ar turite mėgstamiausių vietų?

 

Be galo daug! Man patinka visi miestai. Patinka ir gamta, vaikštinėti kaime. Augau nedideliame miestelyje, bet gamta visada buvo šalia.

 

Kaip įsivaizduojate savo ateitį?

 

Stengiuosi per daug apie tai negalvoti, nes jos numatyti neįmanoma. Esu laiminga gyvendama šia diena. Stengiuosi įgyvendinti savo tikslus ir nemažai jų jau pavyko pasiekti.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame