Grožis

„L'Officiel“ rekomenduoja: 10 adventinių grožio kalendorių

Kad švenčių būtų laukti maloniau, pristatome 10 grožiui puoselėti skirtų advento kalendorių.
Reading time 3 minutes
Prekių ženklų nuotr.

Atraskite šypsenas keliančius advento kalendorius, pripildytus svaiginančių aromatų, naujausių makiažo produktų ir priemonių, skirtų veido ar kūno odos priežiūrai.

1. BIOTHERM

Šiame kalendoriuje rasite 24 produktų miniatiūras – veido odos bei kūno priežiūros priemones. Rinkinį sudaro veido valikliai, tonikai, serumai, įvairių tipų kremai (skirti ne tik veidui, bet ir paakių zonai ar rankoms). Taip pat šveitikliai, losjonai ir tualetinis vanduo „L'Eau“ (15 ml).

 

Advento kalendorius BIOTHERM, 68,95 Eur.

2. DOUGLAS

Pradžiuginkite save ar savo artimuosius šiuo užburiančiu advento kalendoriumi, kupinu staigmenų, kurias tiesiog būtina turėti! Kasdien atverdami kalendorių, surinksite visą vonios, odos priežiūros bei makiažo priemonių ir aksesuarų rinkinį, kuris padės laukti Kalėdų nakties.

 

Advento kalendorius DOUGLAS, 42,95 Eur

3. LANCOME

Kalendoriuje yra 10 priemonių veido odos priežiūrai, kelios paakiams ir blakstienoms, taip pat blakstienų tušas ir pieštukas, lūpų dažai, makiažo šepetėlis, kvapusis vanduo „Lveb“ ir „Divergente“ bei kiti grožio produktai.

 

Advento kalendorius LANCOME, 199 Eur

4. CLINIQUE

24 dalių advento kalendoriuje rasite 12 priemonių veido odos priežiūrai, 6 dekoratyvinio makiažo priemones bei skaistalų šepetėlį, paakių kremus, makiažo valiklį, parfumuotą vandenį, rankų kremą.

 

Advento kalendorius CLINIQUE, 78,95 Eur.

5. L'OCCITANE

Šis advento kalendorius tarsi stora knyga, pasakojanti tikrąją migdolų medžių istoriją, nes tikrasis Kalėdų Senelis nėra žilas senukas, tai – gamta! Kalendoriuje – 24 gamtos sukurti siurprizai, nuo šlamučių ir taukmedžių veido kremo iki migdolų dušo aliejaus ir rožių kremo rankoms.

 

Advento kalendorius L'OCCITANE, 49 Eur.

6. GIORGIO ARMANI

Tai pirmasis mados namų Giorgio Armani grožio kalendorius, skirtas advento laikotarpiui. Jame rasite 2 viso dydžio produktus (akių šešėlius „Eyes to Kill Stellar“ ir lūpų dažus „Lip Maestro“), taip pat 17 grožio priemonių, makiažo ir parfumerijos miniatiūrų bei 5 aksesuarus.

 

Advento kalendorius GIORGIO ARMANI, apie 290 Eur.

7. DIOR

Prie grožio priemonių advento kalendorių jungiasi ir mados namai Dior. Šįmet jų itin stilingą kalendorių tikru meno kūriniu pavertė iliustratorius Vincentas Darré. Rinkinyje rasite kvepalų, žvakių ir kūno priežiūros produktų kolekciją bei kelias išskirtines staigmenas.

 

Advento kalendorius DIOR, apie 395 Eur

8. BALMAIN

Šiame kalendoriuje viskas skirta nuostabių plaukų puoselėjimui. Tai prabangūs drėkinantys šampūnai, kondicionieriai, formavimo kremai, eliksyrai, kaukės, taip pat šukos, rankšluostėlis bei kompaktinis veidrodėlis. 

 

Advento kalendorius BALMAIN, 198 Eur

9. NYX

Šis advento kalendorius dedikuotas toms, kurios nė dienos nepraleidžia nepasidažiusios lūpų. Visos 24 kalendoriaus dovanėlės – kreminiai ir skysti lūpų dažai bei blizgiai. Tai puiki galimybė išbandyti skirtingas spalvas ir lūpų dažų tekstūras, be to, naudodama mini dydžio priemones būsite tikra, kad jas išnaudosite ir nereikės jaudintis dėl galiojimo laiko pabaigos.

 

Advento kalendorius NYX, 55 Eur.

10. MAC

Praėjusiais metais MAC pristatė savo pirmąjį adventinį grožio kalendorių, o šiandien jis grįžta su nauja jėga. Šventiniame žvaigždės formos kalendoriuje yra ir mini, ir viso dydžio produktų, tai lūpų dažai, pieštukai, blizgiai, akių šešėliai, priemonės blakstienoms ir kiti makiažo produktai.

 

Advento kalendorius MAC, 150 Eur

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame