Grožis

2019 m. akių makiažo tendencijos

Svajoti apie pavasarį ir pasitikiti jo naujienas galime net ir už lango kasryt sukantis pūgai.
Reading time 2 minutes

Naujos madingos spalvos ir makiažo kryptys pasuks kasdienybę netikėtu kampu, o vakaro įvaizdžiams įpūs daugiau žaismės ir išskirtinumo. Nors klasikinis akių makiažas yra saugus ir skoningas pasirinkimas, kartais leiskite sau surizikuoti ir atrodyti kitaip. Pristatome 4 naujo sezono akių makiažo tendencijas.

Viena spalva

Artėjantį pavasarį vyraus ir hipnotizuojančios ryškios, ir pastelinės šešėlių spalvos. Nors tai priešingybės, tiek vienas, tiek kitas spalvas jungs jų naudojimo technika – vokų dažymas viena spalva ir šešėlių dengimas plačiai per visą voką. Įkvėpimo ieškokite mados namų „Byblos“, „Lutz Huelle“, „Erdem“, „Rodarte“, „Peter Pilotto“, „Marc Jacobs“ 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijose.

Sodrios spalvos

Norinčioms greito, bet efektingo makiažo – vokų dažymas viena ryškia spalva. Patogu ir greita, nes spalvos nereikia sklaidyti, nereikia ryškinti antakių, blakstienų ir lūpų – prie spalvingų akių siūloma derinti neutralų ir kuo natūralesnį likusį veido makiažą. Efektinga, nes madingosios spalvos nėra būdingos standartinėms šešėlių paletėms, tai ugninga oranžinė, dangaus ir turkio mėlyna, fuksijų ar švelnesnio tono rausva, šalta raudona, vaiski žalia ir geltona.

Žali atspalviai

Kartu su bundančia gamta pavasario sezoną atgims ir žalių atspalvių šešėliai. Nuo sodraus žolės, vaiskaus beržų lapų, pastelinio mėtų, tradicinio Šv. Patriko dienos žalumo iki vibruojančių žaliojo nefrito (angl. – jade) tonų. Prie kokios akių spalvos dera žali šešėliai? Nesukite galvos, šiandien tinkamiausias atsakymas būtų – prie visų. Nesvarbu ar jūsų akys melsvos, rudos, galbūt žalios, drąsiai mėginkite žalius šešėlius (birius, kreminius, kuriančius drėgnų vokų efektą, matinius, blizgius ir t.t.), akių pieštukus bei kontūrus.

Neonas

Šįmet mus užvaldo kaprizingų neoninių spalvų tendencija, akinančiai švyti ir naujo sezono rūbai, avalynė, aksesuarai, ir makiažas. Dairykitės provokuojančių laimo, energizuojančių rožinių ir oranžinių ar žvilgsnius kaustančių turkio mėlynumo šešėlių. Neoninės spalvos atrodys efektingiau, jei prieš tepdamos spalvą voką padengsite baltu šešėlių pagrindu arba rinksitės kreminius ir skystus šešėlius.

Pirkiniai

Pagr. nuotrauka - mados namų CHANEL archyvas, www.chanel.com

Tags

grožis

susiję straipsniai

Rekomenduojame