Grožis

Aromatų horoskopas rugpjūčiui - kas jūsų laukia ir kaip sustiprinti savo vidinę energiją

Britiški kvepalų ir aromatų namai „Jo Malone London“ kviečia sužinoti, kas jūsų laukia šį mėnesį ir kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi. Aromatų horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui padės pasiruošti mėnesio džiaugsmams ar negandoms.
Reading time 7 minutes
JO MALONE LONDON nuotr.

Mėnesio karalius - Liūtas

Nors įprastai esate komandos dalis, šį mėnesį norėsis užkariauti pasaulį vienam, veikiausiai nenoriai leisite kitiems maudytis jūsų šlovės spinduliuose. Būsite ne tik nusiteikę imtis įvairių veiklų, bet ir nepristigsite energijos, tad laiko atrasite viskam.

 

Atkreipkite dėmesį į rugpjūčio 22-23 dienas – jūsų intuicija bus ypač stipri ir padės rasti tinkamą sprendimą sudėtingesnėse situacijose, kai kiti galvos esantys už jus geresni. Kad jūsų rytai prasidėtų pakilia nuotaika, jaustumėtės žvaliau ir užtektų energijos visai dienai, išbandykite gaivinantį Jo Malone London kūno prausiklį su laimais, bazilikais ir mandarinais „Lime Basil & Mandarin Body & Hand Wash“.

Mergelė: laimingų žvaigždžių metas

Mergelėms šį mėnesį geros naujienos: artėjant rugsėjui jūsų laimingoji žvaigždė atsigręš tiesiai į jus, tad didelė tikimybė, kad gausite tai, ko norite, jausitės drąsiau, daugiau dėmesio skirsite sau, labiau savimi pasitikėsite. Pradėkite savo vidumi rūpintis jau dabar ir sukurkite namuose skirtingas aplinkas, kuriose pražystų skirtinga jūsų energija. Vonioje puikiai tiktų kvapiosios žvakės su bijūnais „Peony & Blush Suede Home Candle“, miegamajame – atpalaiduojančio levandų aromato „Lavender & Lovage Home Candle“, o svetainėje uždekite miškiniais beručiais dvelkiančią Jo Malone London žvakę „Wood Sage & Sea Salt Home Candle“.

Svarstyklės: svajoti verčiau namie

Pastaruoju metu užsisvajojusios Svarstyklės per daug laiko praleidžia darbe naršydamos instagrame ir besižavėdamos kitų atostogomis, nuo pozavimo Prancūzijos levandų laukuose iki egzotiškuose balto smėlio paplūdimiuose. Visgi šį mėnesį Mėnulio jaunatis pamėtės jums galimybę atsitiesti ir su didesniu užsidegimu kibti į darbus. Geriau pasvajokite jaukiuose namuose, iškvėpinę erdves bijūnų ar vaisiniais namų kvapais.

Skorpionas: dosnumo laikas

Rugpjūčiui įpusėjus, jūsų finansinė planeta Jupiteris pamėtės dovanų, ir nemažai – tarsi angliška kriaušė sunokusių vaisių vasaros pabaigoje. Pradžiuginkite save nauju pirkiniu, pavyzdžiui, namų atmosferą jaukinančiomis kvapiosiomis žvakėmis. Jūsų sėkmės talismanas – granatai, tad namuose puikiai tiks prabangi „Pomegranate Noir Deluxe Candle“ kvapioji žvakė.

Šaulys: intriguojančios pažintys

Šį mėnesį nauja galia įsikurs jūsų meilės planetoje – Merkurijuje. Mėnesio viduryje laukia intriguojantis pakvietimas, veikiausiai jo sulauksite iš itin dailiai apsirengusio ir ypatingu aromatu dvelkiančio nepažįstamojo arba nepažįstamosios. Neatsisakykite – netikėta pažintis gali atnešti malonių staigmenų.

Ožiaragis: nebijokite rizikuoti

Rugpjūtį žvaigždės kviečia rizikuoti ir Ožiaragius. Sustiprės jūsų vidinė galia, padėsianti pritraukti sėkmingus pasirinkimus ir tinkamas pažintis, tačiau naujų dalykų neatrasite, jei nedrįsite žengti į nežinomybę. Dažniau sakykite TAIP ir išbandykite ką nors nauja, pavyzdžiui, Karibais alsuojantį Jo Malone London laimų, bazilikų ir mandarinų aromatą „Lime Basil & Mandarin Cologne“.

Vandenis: rūpinkitės savo kūnu!

Rugpjūtį Mėnulis jus kviečia pasirūpinti savo kūnu tarsi šventove – dabar tam tinkamiausias metas. Į pusryčių racioną įtraukite sveikų vaisių, pavyzdžiui, greipfrutų, dažniau treniruokitės, nevenkite aktyvios veiklos ir pakankamai išsimiegokite. Kas dar? Privalu palepinti save vonios procedūromis ir masažais, išbandykite maloniai granatais dvelkiantį dušo aliejų „Pomegranate Noir Bath Oil“.

Žuvys: tvirtybė ir ramybė

Šį mėnesį mažosios Zodiako undinėlės bus kaip niekada ramios – kad ir kas benutiktų, jūsų veido išraiška neišduos nė mažiausio nerimo ar priekaišto. Nepasiduokite aplinkinių provokacijoms, kurios ketina jus užklupti mėnesio pabaigoje (apie 23 dieną). Lai jūsų emocinę ramybę ir tvirtybę atspindi ir aromatas, kuriuo kvepinatės, puikiai tiktų originalus Earl Grey arbatos ir agurkų kvapusis vanduo „Earl Grey & Cucumber Cologne“.

Avinas: saugokitės pinklių

Nesileiskite kitų apkvailinami, veikiausiai asmuo, kurį sutikote dar mėnesio pradžioje nėra toks, koks jums pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Turbūt į jį nė neatsigręžtumėte, jei ne likimo sumėtytos planetos, tad būkite atsargus, čia gali slypėti ne patys geriausi kėslai.

Jautis: negailėkite patarimo

Ne paslaptis, kad Jaučiai moka būti ir užsispyrę iki pamėlynavimo, ir saldūs tarsi medus. Būtent todėl ne vienas į jus kreipiasi pagalbos ištikus krizei. Gali būti, kad jūsų emocinės pagalbos kitiems daugiau prireiks mėnesio pabaigoje (nuo 23 d.), tad besikreipiančiųjų neatstumkite – vėliau likimas padėkos jums.

Dvyniai: pabėkite nuo rutinos

Šį mėnesį jūsų karjeros planeta Neptūnas veikia ne itin palankiai, tad veikiausiai darbe jaučiatės kiek išsekęs. Raskite laiko pravėdinti galvą lauke, kol saulės dar nepaslėpė rudeniniai debesys: pasigrožėkite miške linguojančiais medžiais, savaitgalį spontaniškai pabėkite į kitą miestą ar dalelę gamtos atneškite į namus, erdvę iškvėpinę nuostabiomis klevų ir raudonųjų serbentų aromato kvapiosiomis žvakėmis „English Oak & Red Currant Home Candles“.

 

Vėžys: metas išsikalbėti

Likimas lėmė, kad šį mėnesį gebate lengviau bendrauti, tad dabar pats metas spręsti nepatogius klausimus ir nelaikyti besikaupiančių emocinių skaudulių. Ar turėtumėte skolininkų, ar nesiklostytų santykiai, ar dėl ko nors jaustumėte nuoskaudą – laikas apie tai drąsiai prabilti. Išsikalbėję dabar, išvengsite problemų ateityje.

JO MALONE LONDON aromatus, namų kvapus ir kvapiąsias žvakes nuo šiol rasite vieninteliame šio ženklo butike Baltijos šalyse, įsikūrusiame Vilniaus PC „Panorama“. Jau 36 metus skaičiuojantis prekės ženklas yra žinomas ir populiarus visame pasaulyje. Prekės ženklo filosofija grindžiama britiško gyvenimo dvasia. Kūrybinė studija, įsikūrusi istoriniame name pačiame Londono centre, iki šių dienų įkvėpimo semiasi iš britų gyvenimo ir kultūros. Kiekvienas kvapas įgyja išskirtinę istoriją: „Jo Malone London“ aromatai gali būti sluoksniuojami, todėl kiekvienas turi galimybę susikurti asmeninį kvapą sau.

 

Kviečiame pamatyti Jo Malone London“ butiko atidarymo Vilniuje akimirkas:

„Jo Malone London“ butiko atidarymas

susiję straipsniai

Rekomenduojame