Grožis

Kūno priežiūros specialistė pataria, kaip atgaivinti pavargusią odą ir grąžinti jai drėgmę

Laikas pasirūpinti saulės ir vėjo nugairinta oda.
Reading time 3 minutes

Kokios procedūros rekomenduojamos odai drėkinti ir gaivinti, pataria grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ kūno priežiūros specialistė Jaunė Bielūnienė.

 

Jaune, apie veido gaivinimą kalbama gana daug, tačiau, deja, dažnai pamirštame kūną. Kokią būtent kūno puoselėjimo ir gaivinimo procedūrą rekomenduotumėte?
 

Labiausiai rekomenduoju rinktis drėkinamąsias, maitinamąsias ir atpalaiduojamąsias kūno procedūras. Pavyzdžiui, visiškai nauja Mirific procedūra yra ne tik itin maloni ir atpalaiduojanti, tačiau kartu ir efektyviai drėkina, maitina, švelnina odą ir, negana to, stabdo senėjimą.
 

Paminėjote, kad tai visiškai nauja procedūra, papasakokite plačiau. Kuo ji ypatinga?

 

Procedūra yra unikali dėl ypatingos manualinės atpalaidavimo technikos su keturiais vertingais senėjimą stabdančiais ir be galo maloniai kvepiančiais aliejais: pasiflorų, nakvišų, kamelijų ir arganų. Procedūros metu atliekamas masažas susideda iš apgaubiamųjų manevrų ir spaudimo taškų, kad įtampa būtų sumažinama maksimaliai.

 

Dėmesys telkiamas į pagrindines sritis, kurios turi didžiausią įtaką atsipalaidavimui, t. y. kaklas, pečiai, nugara, rankos ir pėdos.

Kaip ji atliekama? Kiek laiko trunka?

 

Pati procedūra susideda iš 2 etapų: kūno šveitimo su Mirific prabangiu šveitikliu (20 min.) ir specialiu Mirific masažiniu aliejumi (50 min.). Abiejuose produktuose gausu antioksidantų, omega 3, 6 ir 9. Po masažo kūnas papildomai apipurškiamas gaivinamąja Mirific dulksna. Be to, gali būti atliekamos ir dvi atskiros procedūros: tik kaip atskiras masažas su Mirific aliejumi ir masažas su šveitimu kartu.

 

O kokie procedūros rezultatai? Ko galime tikėtis?
 

Absoliučiai visos procedūrą išbandžiusios moterys po procedūros jautėsi kur kas labiau atsipalaidavusios ir netgi sveikesnės. Raumenys ir nervinė įtampa buvo akivaizdžiai sumažėjusi. Be to, oda tapo akivaizdžiai švelnesnė, minkštesnė ir gyvybingesnė.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ kūno priežiūros specialistė Jaunė Bielūnienė.

O kam ši procedūra rekomenduojama labiausiai? Ar ji tinka visiems?

 

Taip, procedūra yra rekomenduojama visiems, kurie mėgsta savo kūną lepinti itin kokybiškai. Žinoma, labiausiai rekomenduojame lepiai, senstančiai odai, kuriai reikia papildomo drėkinimo ir maitinimo. Be to, ši procedūra išties tobulai tinka išvargintai odai gaivinti.
 

Kur ši procedūra atliekama ir kokia jos kaina?
 

Atpalaiduojamoji Mirific procedūra yra atliekama grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“. Vieno masažo (50 min. trukmės) kaina – 50–60 €, visos procedūros (70 min.) –80–90 €.

susiję straipsniai

Rekomenduojame