Grožis

Kaip atpažinti, kad kosmetikos produktas jau genda ir jo geriau nebenaudoti?

Į skaitytojų klausimus atsako tinklaraščio „Grožio paslaptys“ autorė ir „L’Officiel“ grožio ambasadorė Neringa Šimkutė.
Reading time 1 minutes
Anete Lusina / Pexels nuotr.

Visi grožio puoselėjimo produktai turi galiojimo terminą. Dažnai galima pamiršti, kada jis buvo pirmą kartą atidarytas. O jeigu jis buvo atidarytas parduotuvėje prieš įsigyjant? Kaip atpažinti, kad produktas jau genda ir jo geriau nebenaudoti? Ar yra produktų, kuriuos galima atšviežinti ir pratęsti galiojimo terminą?

 

Visuomet geriausia rinktis produktus, kurie neturi galimybių būti atidaryti parduotuvėje, taip iš tiesų būsite tikra, kad esate pirmoji, ir galėsite aiškiai nusistatyti produkto naudojimo, atidarius pakuotę, terminą (atkreipkite dėmesį, kad produkto galiojimo laikas ir tinkamumo naudoti laikas atidarius pakuotę skiriasi). Na, o jei produkto pakuotė neturi papildomų apsaugų, pirmiausia atkreipkite dėmesį į pačius paprasčiausius rodiklius: kvapas, konsistencija, spalva ir apskritai išvaizda. Jei bent vienas iš šių rodiklių Jums kelia įtarimų, produkto geriau nenaudokite.

 

Žinoma, internete gausu patarimų, kaip atšviežinti sugedusią kosmetiką, tačiau tikrai nerekomenduoju taupyti ir eksperimentuoti dėl savo sveikatos. Saugumas – svarbiausia. Užuot „šviežinę“ kosmetiką verčiau daugiau dėmesio skirkite produktų laikymui ir naudojimui. Geriausia kosmetikos produktus laikyti vėsioje (bet ne šaltoje), sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš naudodama veido priežiūros ar makiažo produktus, visuomet nusiplaukite rankas, jei įma-noma, rinkitės pakuotes su dozatoriumi, o kai tai neįmanoma, reikiamą produkto kiekį pasiimkite specialia mentele ar šepetėliu. Taip išvengsite bakterijų sklaidos ir ne tik apsaugosite savo odą, bet ir ilgiau išlaikysite produktą šviežią.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame