Grožis

Vasariškas barbės įvaizdžio įkvėptas makiažas

Atsigręžkime į vaikystę. Kuo jus žavėjo barbės: plaukais, figūra, drabužiais, aksesuarais, o gal... makiažu? Metas imtis interpretacijų.
Reading time 3 minutes

Aš visuomet kruopščiai apžiūrėdavau garsiosios barbės makiažą – kokios jos blakstienos, šešėliai ar lūpų kontūras (matyt, pirmasis mano užmojis į tai, ką veikiu dabar). O štai dabar garbingojo barbės gimtadienio proga kuriu naują, modernų, paturbintą gražuolės lėlės įvaizdį realioms moterims. Ar galite tokį pasidaryti pati? Žinoma, taip!

Seseriškos spalvos

Šiam makiažui kurti naudokite kreminius skaistalus ant skruostų obuoliukų, drąsesniam įvaizdžiui skaistalus tepkite ant smilkinių (Kiko Milano kreminiai skaistalai „Velvet Touch“, apie 10 €, www.kikocosmetics.com). Puiki inspiracija – 80-ieji.


Lūpas denkite be pieštuko, o patį kontūrą tiesiog pasklaidykite pirštu, gausite nubučiuotų lūpų efektą (MAC „Powder Kiss“ matiniai lūpų dažai, 19,99 €, „Douglas“).


Blakstienas gausiai padažykite tušu vertikaliai laikydami šepetėlį, tai joms suteiks lėliškai sulipusių blakstienų įvaizdį (Benefit „BadGal Bang“ tankinamasis blakstienų tušas, 13,99 €, „Douglas“).

Auksinis žvilgsnis

Padenkite odą pudra su švelniu spindesiu ir, jei jos būklė leidžia, nefiksuokite sausa pudra. Jei turite labiau maskuojančią pudrą, įlašinkite šiek tiek skystos spindesio suteikiančios priemonės, oda įgaus lėliško spindėjimo (Charlotte Tilbury kreminė pudra „Light Wonder“, apie 35 €, www.charlottetilbury.com, J.Cat Beauty „Aura Glow“, 10,98 €, www.makemyday.lt).

 

Paakius užmaskuokite lengva maskuojamąja priemone (Estee Lauder „Double Wear Brush-on-glow BB“ maskuojamoji priemonė, 33,95 €, „Kristiana“).


Antakiams skirtu pieštuku imituokite kelias strazdanas, tai suteiks žaismingumo, juk lėlės – tokios! Tik nepersistenkite, nes lengvai galite peržengti ribą ir strazdanos primins purvo likučius ant veido (Beauty Drugs „Micromatic“ antakių pieštukas, 16,90 €,www.beautydrugs.lt).


Puikiai suprantu, kad mažiausiai norisi investuoti į spalvotus šešėlius, kurių prireiks gal tik kartą, todėl puiki alternatyva Rimmel, juos galite naudoti ir kaip kontūrą, ir kaip šešėlį (Rimmel „Wonder’swipe 2-in-1“ akių kontūras ir šešėliai, 7,99 €, didžiosiose kosmetikos parduotuvėse).


Priemonę galite išsklaidyti piršto pagalvėle arba teptuku (Zoeva šepetėlis, 9,50 €, www.zoevacosmetics.com).

Šukuosenos - Žaneta Vitkauskaitė

Makiažas - „Alinka Make Up Artist“

Nuotraukos - SHOT by Lukas

Tags

grožis
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame