Grožis

Kokius naujus ir efektyvius būdus kovai su celiulitu siūlo grožio pasaulis?

Kūno gražinimo ir formų tobulinimo būdų rinkoje yra gausybė, tačiau kurie iš jų yra patys kokybiškiausi, naujausi ir efektyviausiai kovoja su celiulitu, klausiame grožio ir estetikos centro „Beauty Peak“ vadovės Robertos Marcišauskienės.
Reading time 2 minutes
Yoann Boyer / Unsplash nuotr.

Roberta, kovos su celiulitu būdų – išties labai daug. Kaip manote, koks pats efektyviausias?

 

Iš patirties galiu pasakyti, kad neverta leisti pinigų anticeliulitiniams kremams, jie vieni tikrai nepadės išspręsti šios problemos. Efektyviausias gydymas yra aparatinis gydymas. Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad sukombinavę du aparatus, tokius kaip radijo dažnis ir LPG, galime tikėtis pačių efektyviausių rezultatų, kurie išliks ilgam.

 

Kokia kūno dailinimo procedūra yra pati populiariausia?

 

Populiariausia procedūra formoms bei odos nelygumams gražinti be konkurencijos yra LPG masažas. Jis padeda atsikratyti nereikalingų riebalų sankaupų, sulygina odos nelygumus bei akivaizdžiai stangrina odą, todėl yra ne tik žinomiausia, bet ir pati populiariausia procedūra artėjant maudynių sezonui.

 

O ar yra kokių nors efektyvių naujienų?

 

Žinoma, ši sritis, kaip ir bet kuri kita, nuolat tobulėja ir pasiūlo alternatyvų. Grožio ir estetikos centre „Beauty Peak“ šiuo metu galime pasiūlyti naujausią procedūrą su radijo dažnio, ultragarso ir vakuumo aparatu. Didžiausias šios procedūros privalumas – galimybė gydyti be intervencijos. Vos prieš kelerius metus šio aparato naudojimas buvo išplėstas iki estetinės medicinos, paverčiant jį itin veiksmingu metodu veido ir kūno odai atjauninti, odos nelygumams gydyti, riebaliniams audiniams mažinti bei paviršinei mikrocirkuliacijai atkurti. Rezultatai itin stebina jau po pirmos procedūros, tačiau, kad pasiektumėte maksimalų rezultatą, rekomenduojama atlikti nuo trijų iki penkių procedūrų.

 

Taigi procedūrų – nemažai: vienos – populiariausios, kitos – naujausios, o kaip iš tos gausybės išsirinkti pačią tinkamiausią?

 

Taip, pasirinkimas tikrai nemažas, būtent todėl „Beauty Peak“ grožio ir estetikos centre mes nemokamai atliekame kliento kūno analizę, po kurios ir parenkame patį tinkamiausią gydymą pagal figūros tipą bei problemines kūno vietas. Taip galime garantuoti teigiamus ir klientą nuoširdžiai džiuginančius rezultatus.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame