Grožis

Išmėginkite kitokį maistą spindinčiai odai ir nuostabiems plaukams

Sveikai atrodančiai odai, plaukams bei nagams reikia tinkamo maisto. Nepaprastai svarbu odą bei plaukus drėkinti ir maitinti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.
Reading time 3 minutes
Ali Pazani / Unsplash nuotr.

BIOCELL „Beauty Shots“

Biocell „Beauty Shots“ grožio eliksyras Jūsų odai, plaukams ir nagams. Sudėtyje yra hidrolizuoto kolageno odos stangrumui, hialurono rūgšties – drėgmei, B grupės vitaminų, turinčių įtakos ne tik grožiui, bet ir emocinei būklei (gerai nuotaikai). Biocell „Beauty Shots“ taip pat yra antioksidantų, kovojančių su laisvaisiais radikalais ir stabdančių odos senėjimą bei itin naudingų vitaminų ir mineralų, stiprinančių ne tik odą, bet ir plaukus bei nagus ir padedančių maksimaliai puoselėti grožį.

BIOCELL Beauty Shots -odai, plaukams, nagams

BIOCELL „Silicium Booster“

Naujos kartos biologiškai aktyvus silicis su didžiųjų dilgėlių ekstraktu stangriai bei elastingai odai, vešliems plaukams ir stipriems nagams. Biocell „Silicium Booster“ sudėtyje esanti stabilizuota ortosilicio rūgštis yra ypač gerai ir greitai absorbuojama organizme. Dilgėlių lapuose gausu bioaktyvių medžiagų: fitosterolių, flavonoidų, rūgščių, mineralų ir vitaminų, kurie padeda palaikyti normalią odos, nagų ir plaukų būklę.

BIOCELL Silicium Booster - plaukams, odai, nagams

BIOCELL „Hair“

Nepakeičiamų aminorūgščių, vitaminų ir mikroelementų kompleksas padeda palaikyti normalią plaukų būklę, saugo juos nuo oksidacinės pažaidos, palaiko plaukų pigmentaciją ir skatina augimą. Biotinas, selenas ir cinkas padeda palaikyti normalią plaukų būklę, varis padeda palaikyti normalią plaukų pigmentaciją, o vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Laikas sau

Geriausias moters poilsis – SPA centre arba... namų vonioje. 15–20 min. tik sau turėtų skirti kiekviena moteris. Kaip šį laiką išnaudoti? Pagulėti šiltoje vonioje užsidėjus lakštinę veido kaukę. Naudojant Biocell veido kaukes, pakanka 20 ramybės minučių, kad būtų atkurtas odos drėgmės balansas ir oda tarsi atgytų iš naujo.

BIOCELL drėkinamoji veido kaukė

Sudėtyje esanti hialurono rūgštis efektyviai atkuria odos drėgmės balansą, maitina ją, sutraukia poras, išlaiko odą elastingą bei skaisčią. Dėl hialurono rūgšties ir kitų sudedamųjų dalių kompleksinio veikimo drėkinančios medžiagos pernešamos į gilesnį odos sluoksnį ir skatina odos atsinaujinimą.

BIOCELL drėkinamoji veido kaukė

BIOCELL valomoji veido kaukė

Itin valanti deguonies kaukė su aktyvintosiomis anglimis švytinčiai veido odai. Bambukų anglies pluošto kaukė yra porėto pluošto, kuris pasižymi puikiomis absorbcijos ir detoksikacijos savybėmis. Tokio pluošto kaukė ne tik šalina nešvarumus ir odos riebalų perteklių, bet ir gerina kraujotaką bei skatina odos atsinaujinimą. Kaukės ingredientai, susijungę su deguonimi, formuoja putų pagalvėlę. Burbuliukai lengvai masažuoja veido odą ir į paviršių iškelia visus odos nešvarumus bei negyvas odos ląsteles. Nesausina, nedirgina odos (pH 5).

BIOCELL valomoji veido kaukė

Produktų galite įsigyti www.biocell.lt

susiję straipsniai

Rekomenduojame