Grožis

„Black Friday” - specialios nuolaidos makiažo priemonėms ir kosmetikai

Grožio prekių gamintojai paruošė specialių „Black Friday“ pasiūlymų – galbūt išsirinksite kvapnių ar spalvingų pirkinių sau, o gal rasite kalėdinių dovanų artimiesiems.
Reading time 3 minutes
@patmcgrathreal / Instagram nuotr.

Šį penktadienį (kai kurie pasiūlymai galioja ir savaitgalį ar dar ilgiau) kviečiame atnaujinti kosmetinę. Nuo dekoratyvinės kosmetikos, kvepalų, odos ir plaukų priežiūros priemonių iki kalėdinių dovanų rinkinių - visa tai su džiuginančiomis nuolaidomis.

„Net-a-Porter”

Elektroninėje „Net-a-Porter“ parduotuvėje tam tikroms makiažo, parfumerijos, odos priežiūros priemonėms ir rinkiniams taikoma 15 procentų nuolaida. Šioje parduotuvėje rasite garsiausių gamintojų produktus – nuo „Tom Ford Beauty“, „Gucci Beauty“, „La Mer“, „Christian Louboutin Beauty“, „Charlotte Tilbury“ iki „Huda Beauty“ ir „Pat McGrath Labs“.

 

Daugiau informacijos: Net-a-porter.com

„L'Occitane“

„L'Occitane“ skelbia auksinę savaitę ir prekėms su kodu „AUKSINE“ pritaiko 20 procentų nuolaidą. Pasiūlymas galioja ne tik juodąjį penktadienį, bet ir savaitgalį. Nuolaida netaikoma nukainotoms prekėms, tačiau parduotuvėje (ir elektroninėje) galite pigiau įsigyti grožio dėžutes ir įvairius kosmetikos rinkinius.

Daugiau informacijos: lt.loccitane.com

„Pat McGrath Labs“

Vienos garsiausių makiažo meistrių Pat McGrath sukurtas prekės ženklas „Pat McGrath Labs“ juodąjį penktadienį paruošė įvairių pasiūlymų. Skirtingos nuolaidos tikomos pagal tam tikras apspirkimo sumas, taip pat yra ir specialių akcijų, pavyzdžiui, lūpų dažų, blizgių ar šešėlių rinkinių už beveik perpus mažesnes kainas.

Daugiau informacijos: Patmcgrath.com

„The Body Shop“

Penktadienį „The Body Shop“ registruoti vatotojai gali įsigyti populiariausias prekes su 40 procentų nuolaida. Tarp siūlomų prekių – grožio priemonės ne tik veidui, kūnui, bet ir plaukams, taip pat ir įvairūs aksesuarai, nuo žaismingų galvos juostų iki segtukų.

Papildoma informacija: Thebodyshop.lt

1606501471995924 7395 huge1606501472064214 8180 huge
1606501472067917 8262 huge1606501472116601 8264 huge
„The Body Shop“

„NYX“

Populiarusis makiažo ženklas „NYX“ siūlo 30 procentų nuolaidas atrinktoms ir žiemos švenčių prekėms. Taip pat perkantiejgi gali gauti papildomų dovanų.

Daugiau informacijos: Nyxcosmetics.com

„Douglas“

„Douglas“ skelbia grožio penktadienį ir visiems pirkėjams siūlo 15 procentų nuolaidą, VIP (turintiems lojalumo kortelę) – 20 procentų. O elektroninėje paruotuvėje rasite specialių šventinių psiūlymų – tokių kaip kalėdiniai dovanų rinkiniai ar Advento kalendoriai su 15 procentų nuolaida.

Daugiau informacijos: Douglas.lt

susiję straipsniai

Rekomenduojame