Grožis

Grįžtame į 60-uosius: sulipusių blakstienų karaliavimo metas

Šį rudenį mūsų žvilgsnis kerės juodumu, o įkvėpimo semsimės iš 60-ųjų.
Reading time 2 minutes

Svarbiausiomis akių makiažo priemonėmis tampa grafiniai akių pieštukai, skysti kontūrai ir tankinantys blakstienų tušai. Žvilgsnis – intensyvus, paryškintas dramatiškai, o kartu ir žaismingas.

 

Mados namai „Brandon Maxwell“ ragina darantis makiažą akcentuoti ne sodrias lūpas, spalvingus akių vokus, o išraiškingas blakstienas. Visa gali būti neutralu ir minimalistiška, tačiau blakstienos lai traukia aplinkinių žvilgsnius tarsi magnetas savo tankumu ir juodumu.

 

Peteris Philipsas, pagrindinis mados namų „Dior“ makiažo meistras, žengia žingsniu toliau ir siūlo prisiminti 60-uosius. Nusipieškite apatines blakstienas pačios - beveik kaip animacinių filmų personažai. Tokį makiažą jis parinko „Dior“ 2019-2020 m. rudens ir žiemos kolekcijos modeliams.

 

Drąsiausią ėjimą renkasi mados namai „Giambattista Valli“. Jie optiškai padidina akis baltu ir juodu akių kontūro pieštukais, kad būtų dar efektingiau, dirbtines apatines blakstienas priklijuoja žemiau natūralios jų linijos. Tiesa, jei norite šiuolaikiško „lėlytės“ įvaizdžio, nederėtų prie tokio akių makiažo ryškinti lūpų. Tiek veidas, tiek lūpos turi atrodyti natūraliai ir gaiviai.

Verta pastebėti, kad šį sezoną blakstienos neprivalo būti nudažytos tvarkingai ir kruopščiai atskirtos viena nuo kitos. Net priešingai, jos gali būti sulipusios, svarbiausia - kuo ryškesnės. Tad 7-ojo dešimtmečio įkvėptas akių makiažas puikiai tiks toms, kurios nėra įgudsios dažyti blakstienų itin preciziškai. 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame