Grožis

5 garsenybės, prisipažinusios, kad darėsi botokso injekcijas

Kartais akivaizdu, kad veidas yra patobulintas chirurgų prisilietimu ar injekcijomis, tačiau garsenybės neretai tai neigia. Štai 5 prisipažinusios, kad joms buvo leidžiamos botulino toksino injekcijos.
Reading time 2 minutes
@kimkardashian / Instagram nuotr.

Kim Kardashian

„Nesu visiškai prieš plastines operacijas, tačiau veidą esu koregavusi tik botulino toksino injekcijomis. Kol kas bent jau iki 40-mečio to kartoti neketinu“, - yra realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ atviravusi 39-erių Kim.

Nicole Kidman

52-ejų aktorė Nicole Kidman yra bandžiusi botulino toksino injekcijas, tačiau šią procedūrą vertina neigiamai: „Išbandžiau botoksą, bet man nepatiko, kaip po injekcijų pasiketė veidas, negalėjau pajudinti kaklo, veidas buvo tarsi sustingęs. Daugiau to nebenoriu.“

Linda Evangelista

„Buvau pirmoji garsenybė, prisipažinusi, kad man leidžiamos botokso injekcijos. Mama dėl to labai nusiminė. Pasakiau jai, kad dabar visi, kuriems svarbu atrodyti gerai, taip daro, o ši atsakė, kad viena yra daryti ir visai kas kita – apie tai kalbėti pasauliui. Visgi nematau nieko blogo, nėra prasmės meluoti, juk pokyčiai matomi“, - yra sakiusi 55-erių manekenė Linda Evangelista.

Cindy Crawford

„Nemeluosiu, atėjus tam tikram gyvenimo laikotarpiui kremai padeda tik odos tekstūrai, tačiau, kad būtų atkurtas elastingumas, mano amžiaus moterims jau reikia specialių vitaminų, botokso ir kolageno injekcijų. Gyvenu sveikai, atidžiai stebiu mitybą, mankštinuosi, bet dėl išpuoselėtos odos esu dėkinga grožio klinikoms“, - atskleidžia 54-erių supermodelis Cindy Crawford.

Vanessa Williams

„Renkuosi subtilų efektą suteikiančias botulino toksino injekcijas. Esu aktorė, todėl privalau atrodyti gerai, tačiau negaliu mestis į kraštutinumus ir prarasti gebėjimą rodyti mimikas. Noriu atrodyti natūraliai, todėl niekada nepadauginčiau botokso“, - sako 57-erių aktorė ir dainininkė A. Williams.

susiję straipsniai

Rekomenduojame