Grožis

Atskleidžiame paslaptis, kaip garsenybės kovoja su celiulitu

Celiulitas, ko gero, yra pats mistiškiausias organizmo reiškinys. Dauguma moterų jį turi, tačiau niekas iki šiol tiksliai nežino, kodėl jis atsiranda ir kaip su juo kovoti.
Reading time 2 minutes
Instagram / @kimkardashian nuotr.

Net garsiausios, gražiausios ir liekniausios pasaulio moterys pripažįsta turinčios apelsino žievelės odą ir noriai dalijasi savo kovos su celiulitu būdais. Štai keletas jų.

 

Dizainerė Victoria Beckham nuoširdžiai tiki anticeliulitinių kremų ir losjonų efektyvumu, todėl nuolat naudoja mėgstamiausius Karin Herzog kūno produktus.

 

Modelis Miranda Kerr yra sauso kūno šveitimo šalininkė. Jos teigimu, sausas kūno šveitimas ne tik padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, suteikia jai elastingumo, stangrumo, pagerina limfinės sistemos veiklą ir kraujotaką, bet ir itin efektyviai kovoja su celiulitu.

 

Dainininkė Jennifer Lopez itin tiki lecitino, galimai tirpdančio riebalų perteklių, galia, todėl pusryčiams, pietums ir vakarienei ji renkasi produktus, kuriuose gausu būtent lecitino (ypač mėgsta špinatus). Be to, salotas dainininkė dažnai pagardina linų sėmenimis, kurios yra laikomos pagalbine svorio mažinimo priemone.

 

Nuomonės formuotoja, modelis, verslininkė Kim Kardashian savo įspūdingas formas puoselėja „Velashape“ ir „Viora Reaction“ aparatais. Tam, kad pasiektų geriausius rezultatus, Kim su celiulitu kovoja kompleksiškai ir abi šias procedūras kombinuoja tarpusavyje.

 

Aktorė Olivia Wilde yra prisiekusi anticeliulitinių masažų gerbėja. Pasak aktorės, būtent nuolatiniai reguliarūs masažai yra pati tinkamiausia ir efektyviausia grožio procedūra jos kūno odai lyginti ir celiulitui naikinti.

Modelis Claudia Schiffer daugiausia dėmesio skiria ne išorinei, o vidinei organizmo kovai su celiulitu. Ji dažnai mėgaujasi žaliąja, žolelių arbata, pomidorų sultimis, riebia žuvimi ir avokadais. Be to, jos meniu visuomet dominuoja ne saldūs ir gana kaloringi, o „liesesni“ citrusiniai vaisiai.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame