Grožis

Kardinalūs Charlize Theron pokyčiai - dabar aktorė su kirpčiukais

Viena gražiausių pasaulio aktorių Charlize Theron nusprendė drąsiai pakeisti šukuoseną – dabar jos kaktą dengia žaismingi kirpčiukai.
© Karwai Tang/Getty Images

Aktorė Charlize Theron jau ne kartą nustebino įvaizdžio pokyčiais, ją matėme ir tamsiaplaukę, ir platininę blondinę, ir ilgomis bangomis, ir net plikai skusta galva. O dabar, artėjant vasarai, gražuolė sumanė dar kartą pasikeisti – šukuoseną ji patobulino trumpučiais lygiais kirpčiukais. Šis akcentas suteikė aktorės įvaizdžiui griežtumo ir paslapties. Pokyčių priežastis? Naujas Ch. Theron filmas „Long Shot“, kuris JAV bus pristatytas jau gegužės 3 dieną.

1556797694164645 gettyimages 1140426891
© Taylor Hill/Getty Images

Naująją šukuoseną Charlize patikėjo plaukų stilistui ir kirpimo meistrui Adirui Abergelui. Pasak jo, įkvėpimo pokyčiams semtasi iš garsiosios Lindos Evangelistos 10-ojo dešimtmečio įvaizdžių. „Linda visuomet drąsiai keitė savo šukuosenas, tiek kirpimus, tiek plaukų spalvas, o Charlize yra lygiai tokia pati chameleonė, tad nusprendėme imtis ryškesnių šukuosenos pokyčių“, - sakė plaukų stilistas A. Abergelas.

Tags

šukuosena
pokyčiai
theron
kirpčiukai
charlize
grožis
aktorė
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame