Grožis

Naujos kosmetikos linijos pristatyme – įspūdingas magijos šou

Pristatyta nauja „Driu Beauty“ kosmetikos linija, kurios produktai stabdo senėjimo procesus.
Reading time 3 minutes

Žinomi Lietuvos žmonės ir grožio mylėtojai susirinko į ištaigingą, neseniai duris atvėrusį viešbutį „Courtyard by Marriott“, kuriame buvo pristatyta nauja ir išskirtinė protingos kosmetikos „Driu Beauty“ linija. Jos kūrėja Indrė Urbanavičienė kartu su bene garsiausiu šalies iliuzionistu Mantu Wizard kolekcijos „Wise Unisex“ pristatymą pavertė įspūdingu magijos šou. Pasak „Driu Beauty“ įkūrėjos I. Urbanavičienės, tai kosmetika, daranti stebuklus, todėl ir jos naujos kolekcijos pristatymas turėjo būti užburiantis ir atimantis žadą.

 

„Mano magija kaip ir visa „Driu Beauty“ kosmetika šį vakarą bandė sustabdyti laiką ir nepaklusti fizikos dėsniams. Mes visi tapome savo stebuklų šeimininkais, o stebuklai įvyko ne tik mano, bet ir žiūrovų rankose“, – šypsojosi iliuzionistas M. Wizard.

Mantas Wizard

Jau ne vienerius metus grožio rinkoje besipuikuojati ši kokybiška lietuviška kosmetika turi subūrusi didelį savo gerbėjų ratą. Ne veltui jos kūrėja I. Urbanavičienė yra tituluojama protingos kosmetikos guru ir net giliai įsišaknijusių mitų griovėja. Ji kuria kosmetiką, bet ir šviečia visuomenę, tai, pasak Indrės, ją įkvepia kiekvieną dieną. Seminarai, straipsniai, taip pat ir pirmoji lietuviška knyga „Protingas Grožis: Švytinčios odos biblija“, mokanti šalies moteris ir vyrus skaityti etiketes ir įžvelgti tai, kas slypi už jų. Ir čia Indrė nežada sustoti, atvirkščiai – tik judėti į priekį, būtent taip ir gimė nauja linija „Wise Unisex“.

Indrė Urbanavičienė

„Ši nauja kolekcija įkvėpta pašėlusio gyvenimo tempo, o jos misija – apsaugoti brangiausią mūsų rūbą – odą. Ji skirta ambicingiems, dinamiškiems, veikliems žmonėms. Žmonėms, kuriems nesvarbu, kiek jiems metų, kurie ima iš gyvenimo viską.“, – intriguoja Indrė.

 

Kolekcijos „Wise Unisex“, skirtos visiems – nuo ekstremalų sportą dievinančio paauglio iki podiumu žengiančios jaunos mamos, nuo gležnos smuikininkės iki fitneso čempiono, veidais tapo iš pirmo žvilgsnio nieko bendro neturintys žmonės – bokso ir kikbokso kovotojas Araik Mchitorianas bei studentė Toma Čeginskaitė, kurios didžiausia aistra yra fotografija.

„Juos vienija polėkis, veržlumas ir gyvenimo džiaugsmas. Būtent tokiems žmonėms sukurta mūsų naujoji kosmetikos linija. Pripažinkime, kartais taip įsisukame į naujų siekių, tikslų, darbų ir iššūkių verpetą, kad pamirštame stabtelti ir pagalvoti apie save. O visas tas skubėjimas, stresas, šiuolaikinio pasaulio aplinka veikia mūsų jautrią odą“, – pasakoja I. Urbanavičienė.

Pasak Indrės, naujieji produktai praturtinti raminančiais ir uždegimą mažinančių savybių turinčiais ingredientais, visiškai nenaudojamos medžiagos, turinčios alergenų ar galinčios suerzinti odą. Sudėtyje yra pagrindinės veikliosios medžiagos – kosmetinio prebiotiko, maitinančio gerąsias bakterijas, taip pat: tripeptidų, hialurono rūgšties ir vitamino B3. Visa tai ne tik papildo prebiotiko poveikį, bet turi ir kitų savybių: aktyviai kovoja su senėjimo procesais, palaiko odos drėgmės balansą ir tvirtą apsauginį barjerą, skatina odos atsinaujinimo procesus, turi raminamąjį ir antibakterinį poveikį.

Renginio akimirkos

1544092322799925 wu 21544092342053658 wu 14
1544092338364439 wu 191544092364077609 wu 20
1544092367548676 wu 231544092370816816 wu 35
/

Renginio organizatorių nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame