Grožis

Naują sezoną itin madingu makiažu taps dviejų neįprastų spalvų derinys

Pasitikite svajingas 2020 m. pavasario ir vasaros makiažo tendencijas.
Reading time 1 minutes
@ChristianSiriano, @itscividini / Instagram nuotr.

Jei neoninis ar ryškiaspalvis makiažas atrodo per ekstravagantiškas, bet vis tiek norisi nors kiek nuspalvinti savo kasdienybę, rinkitės subtilesnę makiažo tendenciją – pastelinių atspalvų derinius.

 

Pavasariop vienu madingiausių 2020 m. makiažo duetų taps švelnus mėtų žalumas ir violetinis alyvų atspalvis. Mėtų žalią galima pakeisti ir dangaus žydra. Planuodamos garderobą arba makiažą šias spalvas išsirenkame retai, o ką jau kalbėti apie jų derinimą kartu... Vis dėlto nebijokite šiokių tokių eksperimentų ir išbandykite pastelinius tonus, žvilgsniui jie suteiks lengvumo, o įvaizdžiui – modernios romantikos.

 

Tačiau nepersistenkite naudodamos perlamutrinio efekto šešėlius, jų padauginus makiažas gali atrodyti neskoningai, išryškės net ir mažiausios raukšlelės, odos nelygumai, bėrimai. Pamėginkite sulieti dviejų matinio efekto šešėlių spalvas arba derinti šešėlius ir akių pieštuką, kuriuo nubrėžtumėte storesnę liniją virš blakstienų augimo linijos. Tokio makiažo pavyzdžių galite pasisemti iš mados namų Cividini, Iceberg ir Christian Siriano 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijų.

Christian Siriano 2020 m. pavasaris ir vasara, Vida Press nuotr.

Pirkiniai:

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame