Grožis

Ekspertai rekomenduoja: geriausi lūpų blizgiai ir senėjimą lėtinančios procedūros

Ieškote patikimų, laiko ir tikrų grožio ekspertų patikrintų kosmetikos produktų ir procedūrų? Štai keletas išties naudingų rekomendacijų, be kurių kasdienių grožio ritualų nebeįsivaizduoja žinomi srities profesionalai. Viskas išbandyta, patikrinta ir patvirtinta. Lieka pasinaudoti rekomendacijomis ir išbandyti pačioms.
Reading time 2 minutes
@lusciouslips.pro / Instagram nuotr.

KAROLINA TARAŠKEVIČ-BETHEL

„CAROLINA MAKE UP STUDIO“ ĮKŪRĖJAIR VADOVĖ, MAKIAŽO MEISTRĖ

 

Aš neįsivaizduoju savo kasdienos be Infracyte „Luscious Lips“ lūpų blizgio. Naudoju jį vietoj lūpų balzamo ar kitų lūpų priežiūros priemonių, nes jis ypač gerai drėkina, tonizuoja, suteikia lūpoms apimties ir putlumo. Be to, sudėtyje yra patentuoto kolageno, suteikiančio veiksmingą lūpų odos terapiją nuo senėjimo ir efektyviai mažinančią smulkias raukšleles ant lūpų ir aplink jas. Kadangi jų yra pačių įvairiausių spalvų, kasdien renkuosi ir naudoju pagal nuotaiką. Kartais bespalvį, o kartais ryškesnį, tinkantį ypatingai progai.

GABRIELĖ GZIMAILAITĖ

NUOMONĖS FORMUOTOJA

 

Turbūt neįmanoma suskaičiuoti, kiek kartų esu pirkusi ir naudojusi garsųjį Bioderma „Sensibio H2O“ micelinį vandenį. Nuo tada, kai pirmą kartą jį išbandžiau, joks kitas veido ir makiažo valiklis neatstoja būtent šio. Jis tobulai nuvalo absoliučiai visą makiažą, net ir vandeniui atsparų blakstienų tušą, ir visiškai nealergizuoja odos. Turiu visų dydžių pakuočių, kokios tik egzistuoja. Mažesnes pakuotes visuomet pasiimu keliaudama, na, o didesnes naudoju namie. Tai neabejotinai yra mano dažniausiai naudojamas ir vienas mėgstamiausių kosmetikos produktų, kurį drąsiai rekomenduoju ir kitiems.

RAMUNĖ PETROSIAN

„BELLADERMA“ KLINIKOS GYDYTOJA DERMATOLOGĖ

 

Rekomenduoju naujieną estetinėje medicinoje – naujausią „Secret RF“ senėjimą lėtinančią technologiją, kuri atliekama „BellaDerma“ klinikoje. „Secret RF“ frakcinis odos atjauninimas su mikroadatine sistema sujungia geriausius radijo dažnio energijos ir frakcinio lazerio bruožus, todėl idealiai tinka ne tik odos atjauninimui ir patempimui, bet ir kitoms odos problemoms spręsti: odos poroms, hiperpigmentacijai, randams bei strijoms mažinti. „Secret RF“ procedūros metu į iš anksto numatytą odos gylį per mikroadatėles radijo dažnio energija paskleidžiama giliai ir tiksliai į visus odos sluoksnius. Kadangi procedūros metu odos paviršius pažeidžiamas labai minimaliai, į įprastinį gyvenimo tempą galima grįžti beveik tuojau pat.

susiję straipsniai

Rekomenduojame