Grožis

Raukšlių mažinimas be skalpelio: ar nauja procedūra pakeis chirurgo skalpelį?

Ilgus metus probleminių zonų odos patempimas buvo neįsivaizduojamas be grožio chirurgo skalpelio, tačiau...
Reading time 3 minutes
„Fliners Blitz“ meistrės lektorės Meida Šabūnienė ir Renata Balandienė

Viskas pasikeitė 2016 metais, kai Lietuvoje įsikūręs startuolis pradėjo tobulinti grožio procedūroms skirtą ir Lietuvoje pagamintą prietaisą „Fliners Blitz“. Apie naująjį prietaisą ir jo privalumus pasakoja „Fliners Blitz“ meistrės lektorės Meida Šabūnienė ir Renata Balandienė.

 

Kas yra „Fliners Blitz“ ir kaip jis veikia?

 

Meida: „Fliners Blitz“ – modernus neinvazinis odos patempimo, jos pertekliaus bei raukšlių mažinimo metodas. Prietaiso veikimo principas pagrįstas aukštos temperatūros dujų poveikiu odai, kai be tiesioginės intervencijos paveikiama oda aplink raukšles, skatinant natūralų odos atsinaujinimą.

FLINERS BLITZ meistrė lektorė Renata Balandienė

Kokie yra šio prietaiso privalumai?
 

Renata: pagrindinis „Fliners Blitz“ prietaisu atliekamos procedūros privalumas – sterilumas. Procedūrų metu jokia prietaiso dalis tiesiogiai nesiliečia su kliento oda, taip užtikrinamas procedūros saugumas ir užkertamas kelias infekcijoms. „Fliners Blitz“ procedūros metu oda patempiama be chirurgo skalpelio, o procedūros atlikimo vietoje lieka tik maži taškeliai, kurie po dviejų savaičių pranyksta, o klientai gali džiaugtis jaunatviška oda.

Kam yra skirta „Fliners Blitz“ procedūra? Ar ji tinka ir vyrams?

 

Meida: žinoma, „Fliners Blitz“ procedūros skirtos ne tik moterims, bet ir vyrams, kuriems užkritę vokai, yra matomos gilios kaktos raukšlės ar atsiradęs odos perteklius numetus daug svorio.

FLINERS BLITZ meistrė lektorė Meida Šabūnienė

Neseniai grįžote iš Rusijos ir Turkijos, kur atstovavote Fliners prekės ženklui, kaip šių šalių moterys rūpinasi savo grožiu ir priėmė „Fliners Blitz“?

 

Meida: Rusijos moterys drąsiai žiūri į grožio industrijos naujoves, o noras būti gražioms užkoduotas jų genuose. Grožio procedūros ten labai griežtai reglamentuojamos, o rinkos priežiūrą vykdo daugybė valdžios institucijų. Visgi mums puikiai pavyko pristatyti „Fliners Blitz“ procedūrą ir užsitikrinti išskirtines prietaiso platinimo teises.
 

Renata: Turkijos moterys taip pat nori būti gražios ir visai nenori gultis ant operacinės stalo, todėl ši procedūra iškart pelnė Turkijos moterų simpatijas.

Na, o kaip Lietuva, ar čia teikiamos šios neinvazinės grožio procedūros?

 

Renata: Lietuva – maža šalis, todėl planuojant plėtrą pirmiausia buvo pasirinktos tokios rinkos kaip JAV, Rusija, Prancūzija, Vokietija ir pan. Vis dėlto atėjo laikas procedūrą pristatyti ir Lietuvoje, juk negali Lietuvoje sukurtu prietaisu naudotis tik kitų šalių grožio specialistai, ypač kai ji sulaukė tokio didžiulio susidomėjimo. Taigi, taip, nuo šiol „Fliners Blitz“ odos patempimo procedūros bus atliekamos ir Lietuvoje.

1557497443242916 57678149 337034410316630 9127346407886290944 n

O kas toliau? Kokių turite ateities planų?

 

Meida: kompanija vykdo aktyvią plėtrą užsienio rinkose ir nuolat ieško partnerių, galinčių atstovauti kompanijai kitose šalyse. Tikime, kad 2019 metai mums – naujų iššūkių ir galimybių metai, kai šią grožio procedūrą atras vis daugiau moterų ir vyrų visame pasaulyje.

1557493377061026 1557480149925427 aasa
„Fliners Blitz“ meistrės lektorės Meida Šabūnienė ir Renata Balandienė

Daugiau informacijos apie „Fliners Blitz“ aparatu atliekamas procedūras rasite

FLINERS ACADEMY Facebook paskyroje ir Fliners.com

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame