Grožis

Futurizmo įkvėptas gaivus minimalistinis akių makiažas

Man ateitis – tai smalsumas, drąsa ir veržlumas. To paties linkiu ir jums – nepamirškite eksperimentų, plačių šypsenų ir spalvų, nes jos veikia pozityviai!
Reading time 2 minutes

1

Veidui rinkitės lengvo maskavimo kremines pudras. Leiskite veidui kvėpuoti ir spindėti. Puoselėkite savo odą ir nebijokite mažų netobulumų. Rinkitės kreminį kontūravimo produktą – skaistalą arba modeliantą akies lankui paryškinti. Taip suteiksite akims natūralų išraiškingumą.

@smashbox Studio Fix shaping foundation

2

Pasirinkite savo akims ir nuotaikai tinkančią spalvą. Šiuo atveju naudojau mėtų atspalvio pieštuką. Juo perbraukiau ties apatine blakstienų augimo linija ir šiek tiek ją išretušavau. Nebijokite piešti linijos plačiau.

@kiko Kiko Milano lasting automatic eyeliner 09 Mint

 

3

Fiksuojame išorinį kampą su tos pačios spalvos šešėliu, o keliaudami vidinio akies kampo link sušvelniname spalvas ir sukuriame tolygų perėjimą iki pat gelsvo atspalvio.

@stiliauskodas Paese opal shadow – 235

4

Norite išmėginti šlapių vokų techniką? Judrųjį voką padenkite ivory, beige ar kūno spalvos šlapiu satininiu šešėliu. Tiesiog su pirštu perbraukite ties visu judriuoju voku. Neužeikite ant akies lanko. Liko tik rasti bespalvį blizgį ir šiek tiek padengti ant centrinės judriojo voko dalies.

@makeupforever aqua shadow 30 E

 

Tuo pačiu bespalviu blizgiu perbraukite ties lūpų viduriu. O jei nebijote eksperimentuoti, šiek tiek produkto uždėkite ant skruostikaulio. Veidas įgaus natūralaus spindesio.

 

Apatinei blakstienų augimo linijai galite rinktis sidabro atspalvius, oranžinę spalvą, violetinę, rausvą ar geltoną. Tai priklauso nuo tavo akių spalvos. P. S. Akvamarininė spalva tikrai tiks kiekvienai iš jūsų.

Rezultatas

Rekomendacijos

Žalioms akims rekomenduoju raudoną atspalvį, rudos spalvos akys visu gražumu atsiskleis su mėlynu, violetiniu pieštuku arba bronzos spalva, mėlynoms taip pat tiks sidabras, oranžinė spalva.

Visada laukiu jūsų klausimų „Instagram“ arba „Facebook“ paskyroje @olesia_zuravliova_makeup

 

Komanda:

„OZ Design Home“

Lauros Kazlauskienės nuotraukos

Ernestos Venckutės stilius

Plaukų stilistė Sigita Puzelytė 

Modelis Emilija 

susiję straipsniai

Rekomenduojame