Grožis

3 nauji gėlių aromatai, užburiantys gaiva ir viliokiškomis natomis

Šie gėlinių aromatų šeimos kvapai apgobs švelniu gaivaus saldumo šydu ir padės greičiau prisikviesti pavasarį.
Reading time 1 minutes

„Kenzo“ pristato naują savo linijos „Flower By Kenzo“ 20-mečiui pažymėti skirtą aromatą „Poppy Bouquet“, sukurtą garsių parfumerių dueto – Doros Baghriche ir Alberto Morillas. Šie kvepalai spinduliuoja optimizmu ir pavasarišku džiaugsmu. Vaisiškas japoninių kriaušių aromatas persipina su gėliniais bulgariškų rožių, gardenijų ir saldžiai pudriniu migdolų medienos kvapais.

„Flower By Kenzo Poppy Bouquet“, KENZO

Naktį žydinčių tuberozų kvapas yra pagrindinis „Splendida Tubereuse Mystique“ („Balenciaga“) aromato kompozicijos elementas. Parfumerė Sophie Labbé sustiprino šių gėlių aromato žavesį suporuodama jį su blyškiųjų kiečių ir vanilės esencijos kvapu. Šiltas ambros dvelksmas asocijuojasi su miros kvapu, sukurdamas savitą išraiškingą aromato šleifą. Galiausiai atsiskleidžia naktį žydinčių tuberozų kvapo unikalumas ir stiprumas.

 „Splendida Tubereuse Mystique“, BALENCIAGA

„Dolce & Gabbana“ kvapusis vanduo „The Only One Intense“ pratęsia linijos „„The Only One“ rytietišką gėlių temą ir užburia nauju aromatu. Kvapas intriguoja intensyvumo ir saulėto jausmingumo deriniu.Pradinėse natose žėrintys Italijos mandarinai, traškaus žalio obuolio akordai ir auksinė karčiavaisio citrinmedžio žiedų esencija nušviečia gėlėmis spindinčią aromato širdį. Auksu žaižaruojantys apelsinmedžio žiedai persipina su sodriu jazminų jausmingumu, jaukiai apgaubiami prašmatnios kreminės kokosų esencijos, sukuriančios šiltą ir saulėtą aromato aurą. Maloniai saldžios tamsios vanilės natos sustiprina kvapo patrauklumą, kedro ir kašmyro medienos akordais pabrėždamos aromato pagrindą. 

„The Only One Intense“, DOLCE & GABBANA

susiję straipsniai

Rekomenduojame