Grožis

„YSL Beauty“ veidas – gražuolė, bučinio vertomis lūpomis

Ji – 1992 m. Londone gimusi manekenė ir muzikantė. Susipažinkite su grupės „Dire Straits“ gitaristo dukra ir „YSL“ grožio veidu Staz Lindes.
Reading time 3 minutes

Mėgstamiausios jūsų YSL priemonės?

 

Mano silpnybė – naujoji lūpų ir skruostų priemonė „Kiss and Blush“, lūpų dažai „Vinyl Cream“ ir akių kontūro pieštukas „Couture Kajal“. Ši nepakeičiamųjų trijulė visada kartu.

 

Kokie jūsų kasdieniai grožio ir makiažo ritualai?

 

Dieną pradedu valomosiomis Caudalie putomis, vėliau tepuosi Caudalie serumą ir dieninį kremą. Makiažą renkuosi natūralų, nemėgstu keisti veido spalvos ar naudoti labai pastebimas priemones. Naudoju makiažo pagrindą su SPF 50 apsaugos filtrais, lūpdažį ir blakstienų tušą.

 

Kas rūpinasi jūsų plaukais?

 

Esu salono „David Mallett“ Paryžiuje gerbėja. Jame dirba geriausi plaukų dažymo specialistai. Stengiuosi per dažnai galvos neplauti, kad plaukai nenušiurtų. Naudoju Oribe produktus, o žvilgesio plaukams suteikia actas. Mėgstu ir ekologiškas Earth Science priemones.

 

Mėgstate keisti kvepalus? O gal visuomet kvepinatės vienu aromatu?

 

Daugybę metų kvepalus vis kaitaliojau. Patinka vyriškos tabako, ambros, medžių natos ar svaiginantis pačiulių aromatas. Pastaruoju metu atnaujinu ryšį su natūraliu savos odos kvapu. Tikrai nesu saldžių mergaitiškų kvepalų gerbėja.

Man patinka vyriškos tabako, ambros, medžių natos ar svaiginantis pačiulių aromatas.

Ar reguliariai sportuojate?

 

Mano medžiagų apykaita padeda išlikti labai lieknai. Tokius genus paveldėjau – liekni mano mama, tėtis, broliai ir sesuo. Suprantu, kad man labai pasisekė! Koncertuodama užsienyje, per „Youtube“ pažiūriu fitneso, pilvo preso pratimų ar pritūpimų pamokų. Šiuos pratimus galiu daryti bet kur.

 

O kaip per turus pavyksta laikytis sveikos mitybos režimo?

 

Sudėtinga. Laimė, yra vis daugiau sveiko maisto vietų, pavyzdžiui, „Whole Foods Market“ tinklas Amerikoje, Kanadoje ir Jungtinėje Karalystėje. Stengiuosi kuo daugiau gaminti pati, valgau avokadus ir aliejaus turinčių produktų. Prieš keliones ekologiško maisto parduotuvėse prisiperku daug baltymų, produktų su šalavijų sėklomis ar jų miltelių. Jie lengvai telpa į lagaminą.

 

Ar jaučiatės šios kartos, kuri daug laiko praleidžia internete, grožio gudrybių mokosi iš vaizdo pamokų ar „Instagram“ nuotraukų, dalis?

 

Man patinka makiažas, bet tik ne sudėtingos jo technikos. Mokausi pati stebėdama mane supančias ir įkvepiančias moteris, kasdien gludinu judesius. Dirbdama modeliu, iš makiažo ekspertų gaunu naudingų patarimų, pavyzdžiui, dieną veidą galima atšviežinti lūpdažiu, kurio šiek tiek reikia patepti ant skruostų. Priemonę reikia įtapšnoti – taip ji greičiau tirps, be to, tai suaktyvina ir kraujotaką.

Nuotraukos – žurnalo „L'Officiel Mada“ redakcijos archyvas ir „YSL“

Tags

grožis

susiję straipsniai

Rekomenduojame