Grožis

Atsako vizažistė A.Silivanova: purių plaukų paslaptys ir ar madingas spalvotas tušas?

Į „L'Officiel Lithuania“ skaitytojų klausimus atsako vizažistė ir grožio rubrikos autorė Alina Silivanova.
Reading time 1 minutes
„Benefit“ blakstienų tušas ir akių pieštukai „BADgalBANG“, @benefitcosmetics nuotr.. Vizažistė Alina Silivanova, Gretos Gedminaitės nuotr.

Ar spalvotos blakstienos vėl madingos?

 

Taaaaaip! Šią tendenciją vėl padiktavo mados savaitės ir parduotuvių lentynas papildė spalvoti tušai. Jei nedrąsu naudoti tokį tušą, siūlyčiau dažyti blakstienas klasikiniu juodu tušu, o galiukus perbraukti spalvotu, lyg dėtumėte švelnius blikus.

 

Kitas variantas – gausiai dažykite blakstienų galiukus spalvotai, taip jos atrodys ilgesnės, o žvilgsnis bus žaismingas. Atspalvį rinkitės taip: melsvas – rudoms ir žydroms akims, žalias – rudoms ir žalioms, violetinis – žalioms, pilkoms ir rudoms. Bet griežtų taisyklių čia nėra, juolab kad yra ir rausvų, ir auksinių, ir net baltų tušų!

 

Man labai patinka apimties turintys plaukai, bet vos tik pradedu naudoti kokias priemones, plaukas atrodo sausas, trūksta žvilgesio. Gal ką nors patartumėte?

 

Iš tiesų, esu minėjusi, kad geriausia kreiptis į plaukų stilistą, kuris patartų. Tačiau aš pasidalysiu savo atradimu, tai yra Miriam Quevedo „Platinum and Diamonds“ apimties suteikiantis šampūnas be parabenų su deimantų pudra! Šampūnas neapsunkina plauko, suteikia apimties, bet kartu ir stipraus žvilgėjimo, tai mano atradimas šiuo metu!

Tags

grožis
makiažas

susiję straipsniai

Rekomenduojame