Grožis

Grožio konsultantė N.Šimkutė atsako į jūsų klausimus

Į skaitytojų klausimus atsako tinklaraščio „Grožio paslaptys“ autorė ir „L’Officiel“ grožio ambasadorė Neringa Šimkutė.
Reading time 2 minutes
Photo by Raphael Lovaski / Unsplash

Grožio priemonių trejetukas kasdienai, kad net laiko neturinti dviejų vaikų mama, išėjusi į gatvę, atrodytų išsimiegojusi, gaivi ir švytinti?

 

Greičiausia ir efektyviausia mano trejybė: paakių maskuoklis, skaistalai ir lūpų dažai arba blizgis. Paakių maskuoklis puikiai paslepia miego trūkumą ir mažus netobulumus, skaistalai suteikia veidui gyvumo ir gaivumo, o lūpų dažai ne tik puošia, bet ir suteikia pasitikėjimo bei akimirksniu pakelia nuotaiką. Vis dėlto nereikėtų pamiršti, kad labiau už bet kokią makiažo priemonę moterį puošia kokybiškas miegas, sveika, subalansuota mityba ir šypsena.

 

Vienintelė, geriausia, nepakeičiama priemonė lūpoms? Ne paryškinanti spalvą ar išvis ją pakeičianti, bet ta, kuri padaro lūpas minkštas, lygias ir sveikai gražias?

 

Kai atvėsus orams ima šerpetoti lūpos, pirmas vaistas, kurio griebiuosi, – paprasčiausias natūralus medus. Tiesiog užtepu jo ant lūpų ir stengiuosi palaikyti bent 10 min. Medus lūpas maitina, minkština ir gydo.

 

Taip pat rankinėje visuomet nešiojuosi kokybišką lūpų balzamą. Stengiuosi naudoti „neskanius“ lūpų balzamus, kurie neturi jokio skonio ir kvapo, kad nekiltų pagunda nusilaižyti. Be to, naudoju tokius produktus, kurių sudėtyje gausu natūralių drėkinančių ir maitinančių ingredientų.

 

Šiuo metu absoliutus mano favoritas yra You & Oil maitinamasis lūpų balzamas. Na, o nakčiai mėgstu lūpas patepti Nuxe lūpų balzamu su medumi. Šis duetas iš tiesų veikia nepriekaištingai.

Tags

grožis

susiję straipsniai

Rekomenduojame