Grožis

Kultinės grožio kūrėjos, džiuginančios moteris grožio išradimais

Kai kalba pasisuka apie grožį, kiekvienas supranta,moterys – geriausios ekspertės.
Reading time 3 minutes
Prekės ženklo KYLIE COSMETICS nuotr.

Kultinės grožio legendos, tokios kaip Estée Lauder, Elizabeth Arden ar Helena Rubinstein, atvėrė moterims duris į grožio verslo pasaulį, o dabartinės grožio kūrėjos drąsiai žengia pramintu keliu ir kasdien džiugina moteris puikiausiais grožio išradimais.

KYLIE JENNER, „Kylie Cosmetics“

Kylie Jenner, pirmuosius milijonus uždirbusi iš skystų lūpų dažų ir pieštuko rinkinio, pelnytai yra vadinama grožio milijardiere, ikona ar kosmetikos karaliene. Didelė aistra grožiui, naujas, rinkoje nematytas konceptas, milžiniškas populiarumas socialiniuose tinkluose bei puiki rinkodaros strategija su stipriu šeimos užnugariu per mažiau nei 4 metus Kylie Cosmetics kompaniją pavertė vienu populiariausių, sėkmingiausių ir greičiausiai augančių kosmetikos ženklų, o pačią Kylie, vos sulaukusią 21-erių, – jauniausia visų laikų milijardiere (pagal „Forbes“).

EAN ir JANE FORD, „Benefit Cosmetics“

Dvi seserys dvy-nės, savo grožio kelią pradėjusios nuo lūpų ir skruostų blizgio, pirmiausia skirto egzotiškų šokių šokėjų speneliams padailinti, ilgainiui tapo ne tik kultinių produktų kūrėjomis, bet ir „laimėjo“ 3 Guinnesso pasaulio rekordus. Šiuo metu Benefit Cosmetics ženklas, labiausiai garsėjantis antakių tvarkymo ekspertais, technika ir produktais, ypač daug dėmesio skiria moterų emancipacijai, išsilavinimui ir finansiniam raštingumui. Dalį savo pelno skirdamas įvairioms moterų organizacijoms Benefit yra laikomas vienu iš didžiausių grožio pasaulio įkvėpėjų ir filantropų.

IRENA JOKŠIENĖ, „ODA kosmetika“

Prieš 10 metų nedrąsiai subūrusi komandą ir ėmusi kurti profesionalams skirtą kosmetiką glikolio rūgšties pagrindu (dabar „įdarbintos“ ir pieno bei gintaro rūgštys), šiandien Irena Jokšienė yra vadinama ne tik pirmąja profesionalios lietuviškos kosmetikos kūrėja, bet ir klestinčia verslininke, keičiančia žmonių gyvenimą. Būtent Irenos dėka Lietuvoje atsirado saugi, patikima ir išties veiksminga kosmetika bei unikali ODA klinika su sava laboratorija, kurioje galima keisti receptūras ir pagaminti kremą konkrečiam žmogui būtent pagal jo odos charakteristiką ir poreikius.

OLGA WISEMAN ir VIKTORIJA PARUTYTĖ, „Greenas“

Dviejų natūralaus, tačiau neprimityvaus grožio gerbėjų dėka Lietuvos rinkoje atsirado pirmoji profesionali grožio salono sukurta plaukų priežiūros linija Greenas. Vien tik natūralūs, veiksmingi ir plaukus puoselėjantys ingredientai, ekologiškos sertifikuotos plaunančios bei sertifikuotos ir biologiškai aktyvios kondicionuojančios medžiagos Greenas kosmetikos produktuose užtikrina itin švelnią, saugią ir efektyvią plaukų bei galvos odos priežiūrą ir kuria ne iliuzinį, o tikrą ir ilgalaikį sveikų, žvilgančių plaukų efektą.

LENA SOKOLOVSKA, „Uoga Uoga“

Ekologiška, griežčiausios Europoje natūralią ir ekologišką produkciją prižiūrinčios organizacijos sertifikuota Uoga Uoga kosmetika yra pirmoji Lietuvoje, pradėjusi moteris gražinti natūralia lietuviška dekoratyvine kosmetika, kurioje nenaudojami jokie sintetiniai dažikliai, kvapikliai, konservantai, emulsikliai bei kitos žmogui ir aplinkai kenksmingos medžiagos. Vietoj jų Uoga Uoga kosmetikos produktuose naudojami prabangūs nerafi-nuoti aliejai, uogų ekstraktai, mineralai, tikras gintaras ir kiti natūralūs ingredientai, garantuojantys ne tik efektyvų, bet ir visapusiškai saugų ir gražų rezultatą.

Tags

grožis
makiažas
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame