Grožis

Prancūzių grožio paslaptys: nuo alyvuogių aliejaus iki pudros pakaitalų

Mitais ir legendomis apipintos prancūzės garsėja ne tik ypatingu stiliaus pojūčiu, bet ir pačiomis tikriausiomis grožio paslaptimis, kurių, kaip dera, dažniausiai niekam neatskleidžia.
Reading time 3 minutes

Laimei, ne visos prancūzės yra tokios mistiškos ir paslaptingos. Štai žavingas septintukas, atskleidęs ne tik veiksmingus grožio triukus, bet ir mėgstamiausius kosmetikos produktus.

AUDREY TAUTOU

Žavesys – kur kas svarbiau už grožį. Grožiui dar gali atsispirti, bet žavesiui – niekada.

 

Veriančiu žvilgsniu pasaulį užbūrusi Audrey išties nemažai dėmesio skiria savo tamsioms, beveik juodoms akims ir kerinčioms blakstienoms. Kad žvilgsnis būtų atviras, išraiškingas ir gilus, aktorė vidinius akių kampučius visuomet šiek tiek pašviesina šviesą atspindinčia priemone ar šviesiu šešėliu, o blakstienas užriečia blakstienų rietikliu.

1556206234203787 vida press 8.13470439
Vida Press nuotr.

CAROLINE DE MAIGRET

Džiaukis tuo veidu, kurį turi šiandien. Jis būtent toks, kurį norėtum turėti po 10 metų.

 

Modelis ir paryžiečių mūza Caroline de Maigret dažnai interviu save vadina tingia ir nekantria, tačiau ji turi vieną grožio taisyklę, kurios niekada ir jokiomis aplinkybėmis nesulaužo. Ši taisyklė – kiekvieną vakarą kruopščiai nuvalyti makiažą. Valomąjį makiažo pienelį Caroline pirštais, o ne vatos diskeliu (!) įmasažuoja į odą, o vėliau nuvalo ir tonizuoja švelniu, makiažo likučius pašalinančiu ir odą raminančiu, gaivinančiu bei drėkinančiu Lancôme toniku.

EVA GREEN

Aktoriai, kurie darosi plastines operacijas ir leidžiasi botulino toksiną, verčia tave būti budria dėl amžiaus. Tai baisu.

 

Aktorė ir modelis Eva Green nevengia paprastų, kiekvienoje virtuvėje randamų produktų naudoti savo odos ar plaukų puoselėjimui. Alyvuogių, sezamų ar juodgrūdžių aliejais Eva dažnai ištepa visus plaukus ir palieka per naktį, kad jie būtų maksimaliai pamaitinti, sudrėkinti ir stiprėtų visiškai natūraliais ir paprastais būdais.

LAETITIA CASTA

Tikrasis grožis – būti atvirai pačiai sau. Štai kas padeda jaustis gerai.

 

Supermodelis ir aktorė Laetitia Casta itin daug dėmesio skiria ją supantiems kvapams. Labiausiai ji mėgsta produktus, kurie turi ypatingą, jausmingą ir nuotaiką keliantį aromatą. Laetitia dažnai mėgaujasi kvapniaisiais vonios aliejais (ypač mėgsta levandų) ir tiesiog dievina kvapiąsias žvakes. Jos teigimu, kvapai turi ypatingų galių ir akimirksniu geba pakeisti žmogaus būseną.

MÉLANIE LAURENT

Aš nebijau pasenti, bijau nepasiekti to, ko norėjau.

 

Aktorė, dainininkė, režisierė Mélanie Laurent yra įsitikinusi, kad gražūs, išpuoselėti nagai yra būtinas moters įvaizdžio akcen-tas, todėl kiekvieną (!) mielą vakarą savo nagus tepa kultiniu Dior nagų kremu.

GARANCE DORE

Mes visi atrodome geriau, kai vis tiek šypsomės.

 

Fotografė, iliustratorė, tinklaraščio bei stiliaus knygos „Meilė X Stilius X Gyvenimas“ autorė Garance Dore jau nuo 11 metų ėmė saugotis kenksmingų saulės spindulių. Rytais visada be jokių išimčių pasitepa apsauginiu veido kremu, o dienos metu papildomai odą saugo rankinėje nuolat nešiojamu Clarins purškiamu pieneliu-losjonu nuo saulės.

CARLA BRUNI SARKOZY

Po 50 metų grožis yra gerumo, elegancijos ir minčių rezultatas. Tai nebesusiję su kūnu ar išoriniais bruožais.

 

Buvusios pirmosios Prancūzijos damos, modelio ir dainininkės įsitikinimu, svarbiausia koncentruotis į odos priežiūrą, o ne jos maskavimą, ypač brandesnėms moterims. Carla nemėgsta makiažo pagrindų ir vietoj jų verčiau renkasi lengvesnius CC kremus, kurie suvienodina odos atspalvį, tačiau jos nepaslepia ir neapkrauna.

1556206776322810 vida press 10.9890042ay
Vida Press nuotr.

Tags

grožis
stilius
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame