Grožis

6 rudens grožio supertendencijos

Pastaraisiais metais grožio pasaulyje nebuvo kardinalių pokyčių ir naujienų. Tendencijos tiesiog evoliucionuoja ir orientuojasi į ilgalaikį grožio puoselėjimą apskritai. Visgi šiokių tokių netikėtumų šį rudenį yra.
Reading time 2 minutes
Instagram / @nyxcosmetics ir @anastasiabeverlyhills nuotr.

„Švarūs“ antakiai

Pastarųjų sezonų tendencija – tankūs, vešlūs, pašėlę, aukštyn šukuojami antakiai jau keliauja užmarštin. Šį sezoną estetizmas laimi ir antakiai natūralėja ir tvarkingėja. Tiesa, greta pastebimas ir sugrįžtantis antakių balinimas, tačiau kasdienybėje rekomenduojama sekti nuosaikiąja tendencija ir nuo peroksido susilaikyti.

Superoda

Sveika ir natūraliai spindinti oda – greičiau siekiamybė ir tikslas nei tendencija, tačiau makiažo meistrai vis mažiau ir mažiau dėmesio skiria odos makiažui ir vis daugiau akcentuoja tinkamą odos priežiūrą, puoselėjimo procedūras ir gyvenimo būdą. Šis sezonas – ne išimtis. Sveika, skaisti, gyvybės kupina oda – svarbiausia ir visoms puikiai tinkanti grožio tendencija.

Blizgu ir juoda

Disko akyse – dar viena rudens tendencija. Blizgučių ant akių šį sezoną per daug nebus, todėl drąsiai blizginkite tiek viršutinį, tiek apatinį voką, žaiskite su spalvomis, tekstūromis ir įvaizdžiais. Ne tokioms drąsioms madistėms rekomenduojama prisiminti klasikinę juodą spalvą ir puoštis juodu akių kontūru bei padūmavusių akių efektu.

Netikėtumai

Plaukų želė sugrįžimas – turbūt pati įdomiausia sezono naujiena. Taip, šlapių, želė gausiai suteptų plaukų įvaizdis ir vėl madingas, todėl laikas prisiminti šį primirštą kosmetikos produktą ir iš naujo jį pamėgti. Dar viena tendencija – Adamsų Trečiadienės kasos. Jokios romantikos, jokio laisvo, hipių įvaizdžio, šį rudenį puošiamės klasikinėmis, tankiai supintomis kasomis. Na, ir, žinoma, lankeliai. Jie niekur nedingsta, kaip ir kiti pavasarį bei vasarą džiuginę plaukų aksesuarai. Blizgūs, ryškūs, spalvoti, pūkuoti ir supersubtilūs bei minimalistiniai, tinkantys bet kokia proga.

Raudona

Raudonos lūpos niekada neišėjo ir neišeis iš mados, tačiau šį rudenį makiažo meistrai dėmesį kreipia į ultramatinius, velvetinės tekstūros lūpdažius, kurių atspalviai varijuoja nuo... iki... Telieka išsirinkti tinkamiausią sau ir spalvinti rudenį raudonai.

Modernioji Twiggy

Taip, ryškios, sulipusios, Twiggy blakstienos ir vėl „ant bangos“. Daugiausia dėmesio šį sezoną skiriama ne viršutinėms, o apatinėms blakstienoms, todėl drąsiai ir gausiai jas dažykite, tik nepamirškite prieš tai papudruoti paakių zonos.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame