Grožis

5 ypač svarbios grožio puoselėjimo taisyklės žiemą

Šaltuoju metų laiku labai svarbu rinktis tinkamas odos priežiūros priemones, kurios neleistų odai išsausėti ir šalti.
Reading time 1 minutes
Omid Armin / Unsplash nuotr.

Žiemą pamirškite lengvučius, gelinės konsistencijos produktus, ilgas SPA valandas karštoje vonioje ir netgi matinius lūpų dažus. Vietoje to metas trauktis sunkiąją grožio artileriją. Štai 5 patarimai, į ką reikėtų koncentruotis rūpinantis kūnu šaltuoju metų laiku.

 

1. Svarbus ypač intensyvus odos ir plaukų drėkinimas bei maitinimas (nepamirškite, kad drėkinamąsias priemones reikia naudoti bent 20 minučių iki išėjimo į lauką).

 

2. Rinkitės švelnius, kreminės, aliejinės konsistencijos produktus ne tik su aliejais, bet ir keramidais, glicerinu bei hialurono rūgštimi.

 

3. Atkreipkite dėmesį į patalpų oro drėgnumą. Rekomenduojamas optimalus drėgnumas šaltuoju sezonu – nuo 40 iki 60 procentų.

 

4. Atsakingai rinkitės vonios ir dušo vandens temperatūrą. Rekomenduojama vos 1–2 laipsniais šiltesnė už kūno temperatūrą. Nepiktnaudžiaukite karštu dušu, nes karštas vanduo išsausins odą.

 

5. Prisiminkite apsaugą ne tik nuo šalčio, bet ir saulės, nes ji vis tiek aktuali. Rinkitės maitinantį veido kremą arba makiažo pagrindą su apsauginiu SPF filtru.

susiję straipsniai

Rekomenduojame