Grožis

„Hermès“ pristato pirmuosius savo lūpų dažus, įkvėptus garsiosios rankinės „Kelly“

Prabangieji prancūzų mados namai įsitraukia į grožio pasaulį - „Hermès“ pirmą kartą pristato lūpų dažų kolekciją, įkvėptą ikoniškos rankinės „Kelly“.
Reading time 1 minutes
© Hermès

„Hermès“ prekės garsėja nepriekaištinga kokybe, laikui nepavaldžiu stiliumi ir grėsmingomis kainomis, pavyzdžiui, vien pakeičiamas rankinės diržas kainuoja apie 2 tūkst. eurų. O as prisimenate legendinį rankinės „Kelly“ modelį, kurį išgarsino stilingoji Monako princesė Grace Kelly? Klasikinio stiliaus juodos odos vintažinę (1998 m.) vidutinio dydžio rankinę „Kelly“ šiandien galėtumėte įsigyti už kiek daugiau nei 10 tūkst. eurų. Tačiau norintiems nors krislelio „Hermès“ prabangos, šie mados namai dabar siūlo pirmuosius savo lūpų dažus, įkvėptus ne ko kito, o garsiosios rankinės „Kelly“.

 

Naująją „Rouge Hermès“ kolekciją sudarys 24 lūpų dažų atspalviai, nuo intensyvios raudonos iki rožinės ir koralų, bus siūlomos dvi versijos – matinis ir satino efektas. Puikiai skamba tai, kad vos pradėję makiažo liniją, „Hermès“ jau galvoja apie ekologiją. Lūpų dažai bus pritaikyti pakartotiniam naudojimui – jie įstatyti specialiame korpuse, kurį dažams pasibaigus galima papildyti naujais. Pasak šių mados namų papuošalų ir avalynės kūrybos direktoriaus Pierre Hardy, siekis buvo ne tik sukurti naują produktą, bet ir pažvelgti į jį moderniai bei pertekti juo prabangos prekės ženklo kodus.

 

„Rouge Hermès“ kolekcija pasirodys jau kovo mėnesį, o lūpų dažai kainuos apie 62 eurus.

1580202506625674 b3 fs028 hermes 16h 20191216183806
Instagram / @wallstreetjournal, David Abrahams nuotr.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame