Grožis

Kaip išlaikyti ir puoselėti įdegį dar neatėjus vasarai

Dailus įdegis – atostogų ir saulėtos vasaros simbolis, tačiau kaip išlaikyti auksinį įdegį, kai saulės už lango trūksta?
Reading time 1 minutes
www.fentybeauty.com nuotr.

Drėkinimas

Neleiskite odai išsausėti ir būtinai palaikykite jos drėgmę. Gerkite pakankamai skysčių (ypač vandens), naudokite drėkinančias priemones. Venkite karšto dušo, rinktinės drungną, o po jo visuomet dar kiek drėgną kūną ištepkite arba drėkinamuoju aliejumi, arba kūno losjonu. Pakankamai sudrėkinta oda nešerpetos, nesilups ir įdegis išsilaikys ilgiau.

Mityba

Valgykite daugiau karotinoidų turinčių maisto produktų, pavyzdžiui, morkų ir burokėlių. Jie padeda greičiau ir tolygiai įdegti, taip pat ilgiau išlaikyti įdegio efektą. Jeigu geriate šviežiai spaustas morkų sultis, nepamirškite įpilti lašelio alyvuogių aliejaus, kad organizmas iš morkų pasisavintų visas veikliąsias medžiagas.

Apsauga

Nors pavasario pradžioje saulė pasirodo retai, net ir apniukusią dieną svarbu odą saugoti nuo žalingų saulės spindulių ir naudoti grožio priemones su SPF apsauga. Patariama rinktis ne mažesnį nei SPF 30 filtrą. Parduotuvėse rasite ne tik veido kremų, kūno losjonų, bet ir makiažo pagrindų ar lūpų balzamų su SPF.

susiję straipsniai

Rekomenduojame