Grožis

Šis išmanusis „Yves Saint Laurent Beauté“ lūpų dažų įrenginys – daugelio moterų svajonė

„Yves Saint Laurent Beauty“ pristato grožio pasaulio naujovę – specialų prietaisą, leidžiantį susikurti norimą lūpų dažų atspalvį.
Reading time 2 minutes
„Yves Saint Laurent Beauté“ nuotr.

Pabodo ieškoti tobulo lūpdažio atspalvio, atitinkančio jūsų norus? Grožio gigantas „L'Oréal“ sukūrė naują technologiją „Perso“, leidžiančią susikurti savo makiažo produkto atspalvį - ar tai būtų makiažo pagrindas, akių šešėliai, ar lūpų dažai.

 

„L'Oréal“ grupei priklausanti grožio produktų linija „Yves Saint Laurent Beauté“ irgi praneša apie naują dekoratyvinės kosmetikos prietaisą „Rouge Sur Mesure“, paremtą „Perso“ technologija. Tai įrenginys, valdomas specialia išmaniąja progamėlė, veikdami kartu jie leidžia susikurti tobulą lūpų dažų atspalvį.

 

Norimas atspalvis išgaunamas sumaišius atrinktas „Velvet Cream Matte Finish“ lūpų dažų spalvas, kurios suskirstytos į 4 kategorijas: raudoni atspalviai, oranžiniai, neutralūs ir rausvi. Naudojant specialią programėlę aptinkama norima lūpų dažų spalva, taip pat pažymimos pagrindinės aprangos (įvaizdžio) spalvos, o algoritmas, remdamasis pasirinktomis spalvomis, sukuria idealų lūpų dažų atspalvį, kurį išgauna dažus maišantis įrenginys. Speciali išmanioji programėlė siūlo ir daugiau funkcijų, leidžiančių išsirinkti tinkamiausią lūpų dažų atsaplvį ar, pakeitus lūpų spalvą, dienos makiažą pritaikyti vakaro įvaizdžiui.

1610616994681258 ysl beauty 2
„Yves Saint Laurent Beauté“ nuotr.

„Rouge Sur Mesure“ prietaisas patogus tuo, kad dažų atspalvis sumaišomas specialioje talpoje, kurią galima nuimti nuo įrenginio ir įsidėti į rankinę ar kosmetinę kaip nešiojamą lūpų dažų paletę.

 

Prietaisas kainuos 299 JAV dolerius, kartu pirkėjas gaus ir 2 spalvinius lūpų dažų rinkinius, o kiekvienas papildomas rinkinys kainuos dar po 100 dolerių. Su „Rouge Sur Mesure“ galima maišyti tik specialiai jam pritaikytus dažus, kurie programai leidžia atpažinti spalvinę skalę ir išgauti norimą atspalvį.

1610616995168817 ysl beauty
„Yves Saint Laurent Beauté“ nuotr.
1610616995507496 lipsticks ysl
„Yves Saint Laurent Beauté“ nuotr.
ysl

susiję straipsniai

Rekomenduojame