Grožis

Kur slypi Holivudo ir mados pasaulio garsenybių jaunystės šaltinis?

Talentingiausios Holivudo aktorės, dainininkės, modeliai ir dizainerės dažnai keri ne tik savo charizma ir talentu, bet ir įspūdinga, laikui nepavaldžia išvaizda. Kur slypi jų jaunystės ir gyvybingumo šaltinis?
Reading time 3 minutes
Heidi Klum ir Victoria Beckham, Vida Press nuotr.

Aktorė Jennifer Aniston

Jennifer Aniston savo jaunystės saugojimą patiki profesionalams. Reguliari mikrosrovių terapija ir „Clear + Brilliant“ frakcinio odos atjauninimo procedūra padeda Jennifer išvengti matomų senėjimo požymių ir išspręsti kitas odos problemas.

Aktorė Halle Berry

Halle Berry yra įsitikinusi, kad matinis veidas sendina, todėl ji vengia naudoti matifikuojančią veido pudrą ir stengiasi suteikti veidui natūralaus spindesio bei gaivumo. Prieš makiažą aktorė visuomet apipurškia veidą rožių vandeniu, kuris suteikia odai skaistumo ir gyvybingumo.

Modelis Cindy Crawford

Cindy Crawford kiekvieną rytą valo ir masažuoja odą Foreo „Luna Mini“ prietaisu, kuris padeda pabusti ir išlyginti „pagalvės“ raukšleles. Be to, ji reguliariai mankštinasi, miega, kai tik gali, ir visiškai nevartoja kavos.

Aktorė Julianne Moore

Julianne Moore visuomet renkasi pavėsį ir nuo 23 metų kasdien naudoja produktus su SPF. Be to, saugodama savo jaunystę ji vengia pieno produktų, cukraus ir alkoholio. Taip pat reguliariai atlieka Aštanga jogą ir vengia bet kokių drastiškų odos priežiūros procedūrų bei produktų.

Stilistė ir modelis Linda Rodin

Linda Rodin teigia nesanti makiažo gerbėja, tačiau, jei jau dažosi, visuomet renkasi rožinę spalvą. Pasak Lindos, rožinė spalva akivaizdžiai jaunina, skaistina ir suteikia vizualaus gyvybingumo, be to, tobulai tinka prie žilos spalvos plaukų.

Modelis Heidi Klum

Heidi Klum galėtų būti tituluota pačia tikriausia miego karaliene. Pasak Heidi, būtent miegas yra didžiausia jos jaunystės paslaptis, todėl kasdien ji stengiasi išmiegoti bent po 10 valandų.

Dizainerė Donna Karan

Donna Karan kasdien medituoja, praktikuoja jogą ir geria žaliuosius sulčių kokteilius. Be to, dažniausiai ji valgo šviežią, organišką ir neapdorotą maistą, o vietoj saldumynų renkasi „žalią“ riešutų, datulių ir sezamų sėklų desertą.

Modelis Kate Moss

Kate Moss savo odai stangrumo ir skaistumo suteikia panardindama veidą į dubenį su šaltu vandeniu, ledukais ir agurkų griežinėliais. Jos teigimu, šis ledinis kokteilis akimirksniu sumažina patinimą ir akivaizdžiai stangrina odą.

Dizainerė Victoria Beckham

Victoria Beckham visuomet garsėjo netradicinėmis grožio procedūromis ir produktais, tačiau neseniai dizainerė pasaulį nustebino atskleidusi naujausią savo kovos su senėjimu produktą – kremą, pagamintą su jos pačios krauju ir kainuojantį 1400 eurų.

Dizainerė Carolina Herrera

Carolina Herrera tiki, kad sveika ir subalan-suota mityba yra esminis sveikatos, grožio ir jaunystės ingredientas, todėl greta elementarios odos priežiūros rutinos ir aktyvaus gyvenimo būdo dizainerė dau-giausia dėmesio skiria būtent sveikai mitybai ir kasdien išgeria bent po 2 l vandens.

Dainininkė Madonna

Nuo pat jaunystės itin daug dėmesio odos priežiūrai skyrusi dainininkė šiandien dažnai yra laikoma tikra grožio eksperte. Būtent ankstyvą, teisingą ir nuolatinę odos priežiūrą ji laiko didžiausia savo spindinčios odos paslaptimi. Beje, į teisingą odos priežiūros sąvoką įeina ir reguliarios mikrodermabrazijos, fototerapijos, mikrosrovių ir deguonies terapijos procedūros.

Tags

grožis
veidas
aktorė
lofficiellithuania
oda
modelis
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame