Grožis

Mados namai „Dior“ pristatė 19 metų lauktą naujieną

„Dior“ dovana gerbėjams – naujasis aromatas „Joy by Dior“.
Reading time 3 minutes

Christiano Dioro žvaigždė sužibo pernakt, kai pasaulis išvydo jo naują moteriškumo idėją. 1947 m. pristatyta „Dior“ pavasario ir vasaros kolekcija apvertė mados pasaulį aukštyn kojomis – į istoriją buvo įrašytas „new look“ siluetas, tapęs šių mados namų simboliu. Pokario metais Ch. Dioras savo kūriniais norėjo prikelti moterų pasitikėjimą savimi, norą puoštis, šypsotis ir žydėti.

 

Kiekvienas Ch. Dioro kūrinys turi pagrindinį tikslą – kad moteris būtų dar gražesnė, dar laimingesnė. „Aš visada pabrėžiu žodį laimė, prozininkas Alphonse'as Daudet yra parašęs: noriu, kad mano darbai paverstų mane laimės prekiautoju.“ Grožio ir laimės akimirkos kuriamos ne tik fantastišku dizainerio indėliu mados namams „Dior“, bet ir greta žengiančiomis ne mažiau sėkmingomis makiažo ir parfumerijos linijomis.

„Visada pabrėžiu žodį laimė. Kaip rašė A. Daudet, noriu, kad mano darbai paverstų mane laimės prekiautoju.“, – Ch.Dioras

Jau 19 metų „Dior“ parfumerijos linijos žvaigždė – aromatas „J'adore“, sukurti 1999 m. šie kvepalai vis dar išlieka sėkmingiausiai parduodamų aromatų penketuke. Visgi mados namams „Dior“ atėjo laikas pristatyti ir naują sėkmės, o tiksliau laimės, formulę. Tai unikalus aromatas „Joy by Dior“, nušviečiantis energinga gėlių ir citrusinių vaisių šypsena, apgaubiantis medienos švelnumu ir muskusų ramybe. Tūkstančiais atspalvių spindintis, bet tyras lyg krištolas. „Joy by Dior“ susilieja citrusinis bergamočių ir mandarinų aromatas, skambantis unisonu su gėlėmis. Graso rožės bei svaiginantys jazminai persipina su šiuo patraukliu vaisių aromatu ir apdovanoja gyvybinga šypsena. Šilti ir kreminiai santalai švelniai apkabina, o išskirtinis, artimas, tyras ir pudrinis muskusų šnabždesys sukuria meilų bei jausmingą, prie odos priglundantį efektą.

„Joy by Dior“ – laimės akimirka, pagauta elegantiškame buteliuke, papuoštame mados namų „Dior“ simboliu – žvaigžde. Tikrų tikriausia Holivudo žvaigždė tapo ir šio aromato veidu – tai natūralumu, charizma ir spinduliuojančiu moteriškumu užburianti aktorė Jennifer Lawrence.

 

Pristatyti naujajam „Dior“ aromatui „Joy by Dior“ režisierius Francis Lawrence'as sukūrė vos minutę trunkantį, tačiau begalinės laimės pojūtį perteikiantį filmą. Žinoma, pagrindinė šio filmo herojė – aktorė J. Lawrence. Kartu su režisieriumi (jų pavardės tėra atsitiktinis sutapimas) J. Lawrence yra sukūrusi ne vieną sėkmingą kino juostą, o šis naujuosius kvepalus pristatantis filmas – dar viena didelė sėkmė. Pasauliui pristatytas vos prieš mėnesį, kanale „Youtube“ šis laime persmelktas filmas surinko jau per 52 milijonus peržiūrų. Ar tokio pasisekimo sulauks ir naujasis „Joy by Dior“? Jokių abejonių, juk kiekvienas norėtų kvepėti džiaugsmu ir jį skleisti kitiems.

Renginio akimirkos

/

Aromatą „Joy by Dior“ pristatantis filmas su J. Lawrence

„Joy by Dior“

susiję straipsniai

Rekomenduojame