Grožis

Jurga Lago: turiu gerai atrodyti sau, esu reikli, kitaip negaliu jaustis atsipalaidavusi

„Puikiai žinau, kokios kosmetikos priemonės man tinka ir patinka. Vis atrandu naujų, tačiau be reikalo neeksperimentuoju, nes vertinu kokybę ir pastovumą“ , – sako apie grožį ir kosmetiką kalbinama juvelyrė Jurga Lago.
Reading time 4 minutes
Antonio Vidal nuotr.

Jurga, kas Jums yra makiažas? Kaip manote, jis paslepia ar paryškina veido grožį?

 

Makiažas yra geras dalykas, kai jo reikia, ir gali tapti visai nedraugiškas, kai persūdai. Makiažą mėgstu. Jis – puiki priemonė paryškinti savo privalumus, paslėpti trūkumus nuotraukose ar einant į vakarėlį. Bet tik tiek. Nesidažau kasdien – tiesiog nematau tam reikalo, nes patinku sau beveik be makeupo.

 

Dažniausiai yra kalbama apie moterų grožį, moterų makiažą ir moteriškas kosmetikos priemones. Ką manote apie šį stereotipą? Ar moteriai įprasta ir privaloma dažytis, o vyrui, šiukštu, tai draudžiama?

 

Manau, kad kiekvienas renkamės, kaip kam patinka gyventi ir atrodyti. Šiandiena tikrai tai leidžia. Mano vyras beveik nenaudoja jokios kosmetikos, tačiau jo draugas – taip. Ir abu puikiai atrodo.

 

Kaip pati reaguojate ir ką manote apie itin ryškiai besidažančias moteris ir net vyrus?

 

Man gražu. Kitoks gyvenimas, kitoks temperamentas, kitoks supratimas. Ir visai gerai, kai žmogus yra laimingas ir tos spalvos bei ryškus makiažas – dar didesnė jo laimės ar charakterio išraiška. Kartais būna atvirkščiai – tada atrodoma vulgariai, tačiau lygiai taip pat prastai gali atrodyti ir visiška išlaikyta tobulybė stiliaus ar sveikatos prasme, jeigu jauti žmogaus įtampą, nepaprastai dideles pastangas ir auką dėl tikslo gerai atrodyti.

Makiažas yra geras dalykas, kai jo reikia, ir gali tapti visai nedraugiškas, kai persūdai.

 

Jūs pati propaguojate natūralų įvaizdį, kodėl?

 

Nepropaguoju – tiesiog esu taip išauklėta. Mano močiutė juokaudavo: „Moteris gali stengtis tik gimdydama.“ Čia dėl didžiulių kitiems rodomų pastangų. Aš mėgstu lengvumą. Kartais tai labai apgaulinga, žinoma, man tiesiog nepatinka rodyti savo stengimąsi. Turiu gerai atrodyti sau, esu reikli, nes kitaip negaliu jaustis atsipalaidavusi, o kitiems irgi reikia rodyti pagarbą – neateisiu pas kolegas į savo studiją, pavyzdžiui, nesusitvarkiusi.

 

Natūralumas, buvimas savimi man patinka kuriant santykius su žmonėmis, todėl tai atsispindi ir įvaizdyje. Tačiau kiekvienas turime atrasti savo kelią. Kai viena mano darbuotoja klijavosi ilgus nagus ir labai ryškiai dažėsi, būdama jaunutė mergaitė, jos neauklėjau – po mėnesio ji pati man pasakė: „Kaip jūs man leidote taip atrodyti ir nieko nesakėte?“ Aš tiesiog jos akyse mačiau tiek intelekto, kad suvokiau, jog ilgai laukti neteks ir mūsų kolektyvo įtaka ją paveiks teigiamai.

 

O kaip į Jūsų natūralumą reaguoja aplinkiniai? Sako komplimentus ar, priešingai – stebisi ir pataria pasiryškinti?

 

Na, nesulaukiu patarimų ar pastabų. Be to, aš moku atrodyti gerai ir su makiažu, ir be jo. Paprastai užsitepusi kremo naudoju tik kreminę pudrą kaip apsaugą nuo saulės. Ypač būdama Ispanijoje.

Nesate ryškių makiažų mėgėja, o kaip dėl odos puoselėjimo procedūrų? Ar daug dėmesio skiriate ir odos puoselėjimui?

 

Puikiai žinau, kokios kosmetikos priemonės man tinka ir patinka. Vis atrandu naujų, tačiau be reikalo neeksperimentuoju, nes vertinu kokybę ir pastovumą. Turiu gerą kosmetologę, kuria pasitikiu ir daug metų ji man pataria, supažindina su naujovėmis, kartais sprendžia problemas. Mano kosmetika – kaip aspirinas – „nepakenks, o padėti gali“. Kai neperdozuoji su procedūromis ir makiažu kasdien, tie išskirtiniai kartai, kai jų prireikia, būna efektingesni ir efektyvesni.

 

Kas mėnesį, trečiąjį mėnesio savaitgalį, reguliariai jau daug metų atlieku vieną procedūrą, kas savaitę – veido masažą, kasdien – dieninis kremas ir serumas. (Naktinio kremo nenaudoju, kaip pataria mano kosmetikos linijos gamintojai.) Prieš renginius kosmetologė atlieka procedūrą, kurią vadina „geležiniu alibi“. Mėgstu kokybę, dirbu su geriausiais, todėl rezultatai nėra ryškiai matomi, jie jaučiami. Ir man taip labiausiai patinka.

Kaip kasdien prižiūrite savo veido odą?

 

Rytais visada nuvalau odą specialiu valikliu, nuplaunu jį vandeniu; tuomet – kremas ir paakių kremas. Naudoju japonišką veido masažuoklį. Tada – kreminė pudra. Viskas.

 

Įvardykite vieną patį mėgstamiausią kosmetikos produktą, be kurio nelabai įsivaizduojate savo odos priežiūros ar makiažo rutinos.

 

Tikriausiai kreminė pudra „Diorskin Nude“. Su ja nesiskiriu niekada.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame