Grožis

Pasirodė nauja Kylie Jenner gimtadieninė 2019 m. makiažo kolekcija

Jau tapo tradicijia, kad kasmet grožio pasaulio karaliene tituluojama Kylie Jenner pristato naują gimtadienio kolekciją. Šį kartą jos įkvėpimu tapo šlamantys grynieji.
Reading time 1 minutes
Instagram / @kyliecosmetics nuotr.

Kylie Jenner savo gimtadienį švęs rugpjūčio 10-ąją, tačiau makiažo ir grožio produktų naujienas pristatanti instagramo paskyra @trendmood1 jau atskleidė, kaip atrodo naujoji 2019 m. Kylie Cosmetics gimtadieninė kolekcija. O kol kas oficialioje Kylie Cosmetics instapaskyroje matomos tik kolekcijos užuominos, tačiau nėra jokių konkrečių produktų nuotraukų. Rodos, socialinių medijų asai šiandien jau rado būdus, kaip užbėgti gamintojams už akių ir pirmiesiems pristatyti tai, ko taip laukia klientai.

 

Naujoji makiažo kolekcija įkvėpta pinigų pasaulio, ne veltui produktų dėžutės papuoštos dolerių ženklais, o 16 atspalvių šešėlių paletė pavadinta „You are so Money Baby“. Dolerių įspaudais išmarginta ir aukso atspalvių šviesą atspindinti pudra, o lūpų dažai supakuoti į susuktus grynuosius atkartojančią dėžutę. Dominuojančios kolekcijos spalvos - žalia ir rausva, šių spalvų žėrintys ir matiniai atspalviai ypač dailiai suderinti šešėlių paletėje.

 

Kolekciją sudaro:

 

16 atspalvių šešėlių paletė

3 atspalvių gelio konsistencijos šviesą atspindinčios priemonės

Skystų lūpų dažų ir lūpų pieštuko rinkinys

Perregimas lūpų blizgis

2 atspalvių itin žėrintys kreminiai šešėliai akims

Biri šviesą atspindinti pudra

Skystas akių kontūras

Presuota švytinti pudra kūnui

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame