Grožis

„Express“ ir ultravioletinio vakarinio makiažo pamokos su O. Žuravliova

Tendencijos keičiasi, šiandien aukščiausias pozicijas ima vešlūs antakiai, skaisti ir spindinti oda, lūpų putlumą paryškinantis blizgesys ir švelnus veido ovalo kontūravimas.
Reading time 3 minutes

Sparčiai keičiasi tendencijos, nustumdamos dvigubą kreminės pudros sluoksnį, ryškų veido odos kontūravimą, griežtus ir grafiškus antakius, lūpų kontūrą, matines tekstūras ir perdėtą blakstienų dažymą. Aukščiausias pozicijas ima vešlūs antakiai, skaisti ir spindinti oda, lūpų putlumą paryškinantis blizgesys ir švelnus veido ovalo kontūravimas

Express makiažas

Skubančioms ir minimalizmą vertinančioms skirtas express makiažas. Be abejonės, minimalus makiažas taip pat reikalauja kantrybės ir įdirbio. Užbėgant įvykiams už akių, prireiks ne daugiau nei penkių minučių.

 

1. Skirkite dėmesio savo veido odai – drėkinkite ją aliejuku arba serumu. Rinkitės drėkinamąsias kremines pudras, kurias galite dengti drėgna ir minkšta lateksine kempinėle arba pirštais.

 

2. Nepamirškite skystos skaistinamosios pudros prisilietimo skruostikaulio zonoje ir centrinėje smakro dalyje.

 

3. Skysti skaistalai arba matiniai lūpų dažai (rožiniai, koraliniai, persikiniai). Šios priemonės išryškins skruostikaulį ir pagyvins porcelianinės odos spalvą.

 

4. Fiksuojamasis antakių gelis sukurs vešlių antakių efektą. Nepamirškite braukti teptuku į viršų, keldamos antakių plaukelius.

 

5. Perbraukite su tamsesniu šešėliu išorinį bei vidinį akies kamputį. Judrųjį akies voką iššviesinkite šviesesne spalva iš pasirinktos šešėlių gamos.

 

6. Kaip pasirinkti tinkamas spalvas? Alyvinis, pastelinis, šviesiai rožinis atspalvių derinys puikiai tiks žalioms ir rudoms akims. Aukso ir riešutmedžio kombinacijas gali rinktis žydrų ir pilkšvų akių savininkės. Gintariniai bei plytų atspalviai puikiai derės samaninių ir gintarinių akių merginoms.

 

Neryškinkite lūpų kontūro. Švelniai perbraukite skaistinamąja pudra virš Kupidono lanko ir perbraukite centrinę lūpų dalį blizgiu.

Vakarinis makiažas

Vaka rinis makiažas šįkart skirtas nebijančioms eksperimentuoti. Ar suklysiu sakydama, kad kas antraimerginai akies kontūras – misija neįmanoma? Tad kantrybės jums, mielosios, ir kasdien galėsite džiaugtis išraiškingu žvilgsniu.

 

Atkreipkite dėmesį į spalvų pasirinkimą. Ultravioletinė – puikiai derantis atspalvis rudoms, žalioms, samaninėms ir gintarinėms akims. Žydraakės ir pilkaakės turėtų rinktis burgundišką, auksinį, riešutmedžio atspalvį.

 

1. Perbraukite su akies kontūro pieštuku ties blakstienų augimo linija. Išoriniame akies kampe liniją kilstelėkite braukdami antakio galiuko link.

 

2. Linijos kraštą sujunkite su linijos pradžia ir išgaukite trikampio formą išoriniame akies kampe.

 

3. Su pasirinkta spalva užpildykite sukurtą formą.

 

4. Perbraukite alyvinės spalvos šešėliais apatinę blakstienų augimo liniją.

 

5. Pasidažykite blakstienas. Kiekvieną judesį atlikite paraleliai ant abiejų akių, vieną etapą po kito. Vadovaudamosi šia taisykle, pasieksite simetrišką akies kontūravimo efektą, o akies kontūro storis bus toks, kokio pageidaujate.

/

Komanda – „OZ Design Home“

Stilistė – Ernesta Venckutė

Fotografė – Laura Kazlauskienė

Modelis – Unė („DUO Management“)

susiję straipsniai

Rekomenduojame