Grožis

Kalba profesionalai: geriausios grožio priemonės ir procedūros

Ieškote patikimų kosmetikos produktų ir procedūrų? Štai kelios naudingos rekomendacijos, be kurių kasdienių grožio ritualų nebeįsivaizduoja žinomi srities profesionalai.
Reading time 2 minutes
Pexels.com nuotr.

Modelis Julija Steponavičiūtė

Mėgstamiausia mano grožio priemonė yra Anastasia Beverly Hills skaidrus antakių gelis. Niekada nesu turėjusi tokios antakių priemonės, kuri taip gražiai iššukuotų antakių plaukelius ir ilgam juos užfiksuotų. Aš esu tankių ir plačių antakių gerbėja, todėl šis produktas yra absoliuti mano meilė.

Vizažistė Deimantė Kazėnaitė

Didžiausias šių metų atradimas – kreminiai skaistalai. Gerai juos išsklaidžius nesimato, nei kur jie prasideda, nei kur baigiasi, todėl vaizdas atrodo itin natūralus ir gražus, o odos tekstūra išlieka nepakitusi.

Plaukų stilistė Margarita Jakučinksaitė

Labiausiai mane sužavėjusi priemonė – Kevin Murphy purškiamas plaukų aliejus „Shimmer Shine“. Naudoju jį prieš džiovindama plaukus arba ant sausų plaukų. Tobulai drėkina, glotnina ir gydo plaukus vienu metu. Labiausiai mane džiugina tai, kad jis visiškai neriebaluoja plaukų. Kad ir kiek prisipurkščiau, plaukai išlieka švarūs, tačiau ypač glotnūs! Be to, jis nuostabiai kvepia… norisi išsipurkšti visą kūną.

Estetikos studijos vadovė Zinaida Račkauskienė

Jau daug metų dirbu grožio industrijoje, esu atsirinkusi net kelias mėgstamas ir efektyvias procedūras, tačiau 2018 m. grožio atradimu vienareikšmiškai galėčiau skelbti trijų grožio procedūrų „kokteilį“: odos parengimą rūgštimi, vektorinį stangrinimą ir frakcinį odos atjauninimą. Šių procedūrų derinys tobulai sprendžia visas ne tik mano, bet ir mūsų studijos „Skinny“ klienčių turimas problemas: mažina vis ryškėjančias raukšleles, aknės spuogelių paliktus randelius ir grąžina odai natūralų spindesį. Rezultatai išties įspūdingi ir džiuginantys, todėl nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti ir įsitikinti pačioms.

Veido valymas rūgštiniais šveičiamaisiais kremais, 55 €; vektorinis stangrinimas ELOS Sublime, 230 €; frakcinis odos atjauninimas eTwo Sublative, nuo 149 €, estetikos studija „Skinny“.

susiję straipsniai

Rekomenduojame