Grožis

Supermodelis Kendall Jenner kuria naują kosmetikos ir grožio ženklą

Modelis Kendall Jenner seka sesers Kylie, sukūrusios grožio imperiją, pėdomis ir ketina pristatyti savo grožio prekės ženklą.
Reading time 1 minutes
BeachHouseGroup nuotr. / MOON

Tai jau ne pirmas Kendall Jenner bandymas įsitvirtinti verslo pasaulyje. Dar šį pavasarį ji pristatė burnos higienos produktus, sukurtus kartu su nauju ženklu „Moon”. Pastarąjį įkūrė kito itin populiaraus prekės ženklo „Neff Headwear“ sumanytojas ir milijoninį pelną skaičiuojantis verslininkas Shaunas Neffas. Šiuo metu galima įsigyti balinančią dantų pastą su aktyviąja anglimi, dantų siūlą, tarpdančių šepetėlius ir dantų šepetėlius itin minkštais šereliais. Vienintelis produktas prie kurio kūrimo K. Jenner prisidėjo iš tiesų – „Moon” dantų balinimo pieštukas „Kendall Teeth Whitening Pen“.

O dabar atėjo metas Kendall pailsėti nuo podiumų ir atverti duris į kosmetikos pasaulį. Kaip ir sesuo bei grožio imperijos „Kylie Cosmetics“ karalienė Kylie, vyresnėlė Kendall ketina pristatyti naujus makiažo, odos, plaukų, nagų priežiūros produktus ir aromatus. Beje, veikiausiai jau girdėjote, kad jaunėlė Kylie vos prieš kelias dienas paskelbė apie savo naująją odos priežiūros liniją.

Kyla klausimas – ar naujai Kendall kosmetikos linijai pavyks atlaikyti seserų konkurenciją, mat grožio įmonei „Kylie Cosmetics“ lygių nėra, tačiau ir viena vyresniųjų seserų Kim Kardashian neatsilieka su savo kuriamais grožio produktais „KKW Beauty“. Pastaraisiais metais socialiniuose tinkluose susibūrę gerbėjai sugeba išpopuliarinti įvairiausius gaminius, o ką jau kalbėti, jei juos kuria šimtus milijonų sekėjų turintys veidai, tokie kaip Jenner ir Kardashian merginos. Kol kas telieka laukti žinių.

Tags

grožis
oda
makiažas
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame