Grožis

K.Meschino ir I.Stonkuvienė stojo į grožio žinių dvikovą

Intensyviame miesto gyvenimo ritme besisukančios garsiosios Lietuvos divos Karolina Meschino ir Indrė Stonkuvienė atskleidė savo grožio puoselėjimo subtilybes.
Reading time 5 minutes

Kosmetikos linijos „Kilig Urban", turinčios oro taršos poveikį odai mažinančių savybių, pristatyme K. Meschino ir I. Stonkuvienė ne tik stojo į žinių dvikovą apie taršos poveikį odai, bet ir pasidalino savo išgyvenimui mieste skirtu rankinės turiniu.

 

Apie tai, kokie faktoriai labiausiai kenkia odai miesto aplinkoje, ką tarša padaro odai, ir kaip efektyviai reiktų saugotis, žymias moteris kalbino žurnalistas Orijus Gasanovas, kuris taip pat yra didelis kelionių po didmiesčius fanas bei nenuilstantis miestietiško gyvenimo būdo mylėtojas. Į renginį jis atbėgo su respiratoriumi, mat šiuo metu oro taršos lygis Vilniaus mieste fiksuotas kaip „labai aukštas". Vakarą Orijus pradėjo atgaivindamas savo veidą burbuline „Kilig Urban" kauke ir pakviesdamas Indrę ir Karoliną į dvikovą.

Karolinos rankinėje – ne tik grožio priemonės

Viena garsiausių Lietuvos „Instagram" žvaigždžių Karolina Meschino pasidalino, kad ji, kaip ir daugelis jaunų mieste gyvenančių žmonių nemažai laiko praleidžia vaikščiodama ir važinėdama iš vienos vietos į kitą, dažnai būna uždarose patalpose – fotostudijose, parduotuvėse, namuose. Neigiamą poveikį savo odai ji jaučia nuolat, nes patalpų oras yra kondicionuojamas, o dulkės neišvengiamos ne tik gatvėje, bet ir namų aplinkoje.

 

„Mano oda normali, bet dėl darbų nemažai laiko praleidžiu visažistės kėdėje ir to pakanka, kad mano oda „užsikimštų". Mėgstu eksperimentuoti su savo įvaizdžiu – dėvėti žaismingus drabužių derinius, keisti plaukų spalvą, pasidaryti įdomesnį makiažą, kuris ilgainiui nuvargina odą, todėl atradimu man tapo drėkinanti dulksna iš naujosios „Kilig Urban" linijos. Ši priemonė gaivina odą nesugadindama makiažo ir dar suteikia spindesio", – džiaugėsi K. Meschino.

„Dėl darbų nemažai laiko praleidžiu visažistės kėdėje ir to pakanka, kad mano oda „užsikimštų", – K.Meschino.

Pasak stilingos moters,  jos rankinėje visada budi vitaminai, kompaktinė pudra, lūpų vazelinas, lūpų blizgis ir drėkinantis veido mistas.

1556276337994059 kilig urban 19

Indrė Stonkuvienė renkasi efektyvumą

Aktyvi dviejų vaikų mama, TV laidų ir renginių vedėja Indrė Stonkuvienė, kaip visada nevyniodama žodžių į vatą sako, kad ją domina tik efektyvios grožio priemonės.

 

„Kaip žinia, nesu didelė grožio procedūrų gerbėja, tiesiog neturiu joms laiko, o ir gyvenu didmiestyje su visais jo taršos „privalumais". Sukdamasi vaikų, namų, renginių, TV eterio, sostinės kamščių ar elementarios buities karuselėje, atsistojusi prieš auditoriją vis tik noriu atrodyti gerai. Dėl to klausau odos priežiūros profesionalų ir darau tuos tris privalomus žingsnius: kasdien valyti ir drėkinti, o rečiau – giliai valyti savo odą, taip maksimaliai bandydama apsisaugoti nuo neigiamų aplinkos faktorių", – paaiškina I. Stonkuvienė.

„Darau 3 privalomus odos upselėjimo žingsnius: kasdien valau ir drėkinu, o rečiau – giliai valau savo odą", – I.Stonkuvienė.

Žinių dvikovos metu paklausta, kas jos manymu iš aplinkos faktorių daro didžiausią žalą odai, Indrė pirmu numeriu paminėjo dulkes, nes pasak jaunos moters, jos gyvena visur aplink mus – gatvėje, kieme, namuose, scenoje. „Jos tokios nematomos, nepastebimos, bet kiek daug jos daro žalos – sukelia alergijas, net astmą, dirgina odą, užkemša poras ir kt., todėl valau jas ne tik namuose nuo grindų ir baldų paviršių, bet stengiuosi reguliariai valyti ir savo odą", – patirtimi dalijosi Indrė.

1556276469065323 kilig urban 20

Renginio metu Indrė svečiams parodė savo rankinę, kurioje – visi jos kasdieniniam gyvenimui mieste reikalingi grožio atributai. Ji vardina penkis svarbiausius: mobilusis telefonas, saulės akiniai (kuo didesni, tuo geriau, nes uždengia veidą, kai tenka išlėkti be makiažo), batonėlis, jei netikėtai išalktų, naujasis „Kilig Urban" drėkinamasis veido kremas su SPF 15 normaliai odai ir lūpų blizgis. Indrė paaiškina, kad mėgsta su savimi turėti viską visiems gyvenimo atvejams, pvz. kad prireikus, jos kasdienė rankinė tiktų ir kelionei lėktuvu.

1556276487429842 kilig urban 141556276507446989 kilig urban 17
1556276501296612 kilig urban 181556276516999062 kilig urban 16

Garsios moterys dalyvavo vakare, kuriame didžiausia šalies kosmetikos gamintoja „BIOK Laboratorija" pristatė kosmetikos liniją „Kilig Urban", turinčią oro taršos poveikį odai mažinančių savybių. Išskirtinis šios linijos ingredientas – natūralios kilmės moksliškai įrodytas veiklusis ingredientas „Urbalys". Liniją bendrovė sukūrė stebėdama, jog vis daugiau žmonių skundžiasi miesto nuvarginta oda – papilkėjusia, išsausėjusia, dėmėta, praradusia sveiką išvaizdą. „Kilig Urban" yra jau ketvirtoji prieš metus pasirodžiusio prekės ženklo „Kilig" linija.

1556276561462607 kilig urban 91556276565317704 kilig urban 11
1556276552327415 kilig urban 1

Odą būtina reguliariai valyti, teigia specialistai. Pirmiausia svarbu kasdien naudojamos priemonės – makiažą nuplaunantis aliejus, drėkinamasis prausimo gelis ir valomasis vanduo. O vieną ar du kartus per savaitę odą reiktų valyti ir giluminiu būdu – pavyzdžiui, cukraus šveitikliu su natūraliu ruduoju cukrumi, pašalinančiu negyvas odos ląsteles, ar giliai valančia burbuline veido kauke. Be to, kad „Kilig Urban" linija saugo miesto išvargintą odą, kuriant ją siekta stebinti ir skirtingomis tekstūromis – blizgučiais, spalvomis. Todėl cukraus šveitiklis tviska auksu, o veido kaukė burbuliuoja. Visi „Kilig Urban" linijos produktai yra iki 100 ml, tad tinka vežtis į keliones.

Renginio svečiai:

/

Renginio organizatorių nuotraukos

Tags

grožis
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame