Grožis

Daugiau nei 10 skirtingų Kim Kardashian šukuosenų - kuri jai tiko labiausiai?

Kim Kardashian yra viena dažniausiai įvaizdį keičiančių garsenybių. Šviesios garbanos, griežtas tamsus bobas, tiesios it stygos sruogos - kokių tik šukuosenų Kim nėra turėjusi.
Reading time 1 minutes
@kimkardashian / Instagram nuotr.

Ji tikras įvaizdžio chameleonas. Kone kiekvienoje savo naujo produkto (Kim priklauso kūną formuojančių apatinių ir laisvalaikio rūbų ženklas „Skims“, makiažo ir parfumerijos linija „KKW Beauty“, taip pat ji kuria bendras makiažo kolekcijas su seserimi Kylie Jenner) reklaminėje kampanijoje Kim Kardashian atrodo vis kitaip.

 

Makiažo kolekcijos „Glitz & Glam“ reklaminės nuotraukose Kim išvysite ilga tamsia kasa, o vos po mėnesio pristatydama kitą makiažo liniją „Celestial Skies“ ji jau pozuoja tarsi amazonė – ilgais šviesiais garbanotais plaukais. Dar kelios savaitės ir K. Kardashian vėl grįžta prie tamsios it juodasis šokoladas spalvos. Anksčiau ji yra matyta ir platinos baltumo, ir rausvais plaukais, kartais siekiančiais žemiau liemens, o kartais trumpučiu stilingu bob kirpimu. Be abejo, didžioji dalis šių pokyčių - nepriekaištingai atrodantys perukai ar priaugintos sruogos.

 

Savo instagramo paskyroje Kim sekėjų neretai klausia, kuri šukuosena jai tiko labiausiai, o šį kartą tai nuspręskite jūs. Pateikiame daugiau nei 10 skirtingų K. Kardashian šukuosenų, kurias ji pakeitė mažiau nei per metus. 

susiję straipsniai

Rekomenduojame