Grožis

L.Rimgailė: moteris, kuri jaučiasi stipri iš vidaus, nesuks sau galvos dėl grožio niuansų

Liucina Rimgailė – ne tik žavinga moteris, bet ir klestinti verslininkė, savo patirtimi ir įžvalgomis mielai besidalijanti su kitais. Visuomet besišypsanti moteris neslepia esanti itin savikritiška, tačiau atskleidžia, kada ji jaučiasi pati sau gražiausia ir kokiais ritualais puoselėja grožį. Apie grožį, kosmetiką ir grožio procedūras – interviu su Liucina.
Reading time 8 minutes
Liucina Rimgailė, Monikos Dovidaitės nuotr.

Liucina, ar esate susidūrusi su požiūriu „graži, vadinasi, kvaila“?

 

Be abejonės. Nesu to girdėjusi savo atžvilgiu, tačiau puikiai pamenu situaciją, kai vasarą neplanuotame susitikime pasirodžiau su gana trumpais šortais ir aukštakulnėmis basutėmis. Tame netikėtame susitikime dalyvavo 2 vyrai, kurių žvilgsniai kalbėjo patys už save. Žinoma, įsivažiavus pokalbiui, jie smarkiai pasikeitė (šypsosi) . Kur kas dažniau su tokiu požiūriu susiduriu girdėdama aplinkinius, kalbančius apie moteris, dažnai matomas socialiniuose tinkluose.

 

Kada jaučiatės pati sau gražiausia?

 

Geras klausimas itin savikritiškai moteriai. Manau, kad tada, kad šviečia saulė, esu gerai pailsėjusi, energinga ir su paklusniai susiformavusiomis garbanomis!

 

Kokių turite specialių grožio ritualų?

 

Mano veido oda – labai sausa, todėl nuolat bandau drėkinamąsias priemones. Stengiuosi gerti pakankamai vandens, o nuo praeitų metų rytais geriu kolageną arba kitokius papildus. Vienu metu gėriau ir vitaminą B, nes kosmetologė perspėjo, kad dėl jo trūkumo gali nepasisavinti suvartojamas vanduo. Be to, palepinu odą švelniu šveitikliu, kaukėmis, o po dušo drėkinu visą odą. Mano plaukai – atskira tema. Naudoju šampūnus, kondicionierius ir kaukes be sulfatų, parabenų bei alkoholio. Džiovinu ne itin karštu oru.

 

Kada pradėjote naudoti kosmetiką? Gal pamenate, kokia kosmetika ir produktas tai buvo? Galbūt ką nors naudojate ir iki šiol?

 

Paauglystėje nesukau sau galvos, nejaučiau didelio poreikio investuoti laiką į savo grožį. Taip pat niekada neturėjau odos ar panašių problemų. Dekoratyvinę pradėjau naudoti gana vėlai. Jei neklystu, 16 metų. Pagrindinės mano priemonės iki šiol yra kreminė pudra ir tušas. Tas pats buvo ir tuomet. Na, dar ir lūpų blizgius visuomet mėgau ir iki šiol mėgstu. Paauglystėje, jei gerai pamenu, pirkdavau „Maybelline“ kosmetiką. Dabar šio gamintojo naudoju tik blakstienų tušą, tačiau nekeičiu jo jau apie porą metų ir nejaučiu poreikio keisti.

Kaip bėgant laikui keitėsi Jūsų požiūris į grožį, kosmetiką ar net pačią save?

 

Kaip jau minėjau, niekada nebuvau dekoratyvinės kosmetikos maniakė. Nesu ir dabar. Kasdienai pabrėžiu pagrindinius bruožus, o ypatingesnėmis progomis kreipiuosi į profesionalus. Buvo laikotarpis nuo 18 metų, kaip, kaip ir visos merginos, pradėjau dažytis ryškiau, kreipti dėmesį į išorinį grožį, bet vėlgi ne fanatiškai. Man svarbiausia, kad oda būtų sveika, gaivi, kad kuo lėčiau pasimatytų raukšlelės ir kiti pokyčiai. Niekada neleidžiu sau atrodyti bet kaip, bet ir kraštutinumų nemėgstu.

 

Koks Jūsų požiūris į makiažą? Jis paslepia ar paryškina moterį? Ar makiažas turi įtakos Jūsų pasitikėjimui savimi?

 

Mano požiūris yra visiškai teigiamas, jei jis nekeičia moters bruožų tiek, kad būtų neįmanoma atpažinti. Man labai patinka profesionalus makiažas, kuris nuostabiai pabrėžia natūralų moters grožį, o kasdienis tikrai leidžia pasijusti užtikrinčiau. Ypač blondinėms kaip aš. Mano blakstienos – ilgos, bet šviesios, todėl nepadažytų beveik nesimato. Lygiai tas pats dėl antakių, kurie apskritai yra viena svarbiausių veido dalių. Esu už tai, kad moteris būtų sąmoninga, priimtų natūralų savo grožį ir pabrėžtų jį tiek, kad išliktų savimi ir kartu jaustųsi dar užtikrintesnė.

 

Kokį dekoratyvinės kosmetikos produktą mėgstate labiausiai?

 

Labiausiai mėgstu ir nemėgstu blakstienų tušo. Viena vertus, dėl jo veidas tampa išraiškingesnis. Kita vertus, sugaištu labai daug laiko, kol pasidažau, o vėliau vakare nusivalau.

 

Kaip renkatės kosmetiką? Kas Jums svarbiausia?

 

Kadangi pasiūla yra be proto didelė, o aš nesu dekoratyvinės kosmetikos pirkimo maniakė, dažnai pasinaudoju draugių ir vizažisčių rekomendacijomis. Taip pat paprašau parduotuvės konsultantės patarimo dėl vieno ar kito produkto.

 

Ar mėgstate keisti kosmetiką ir išbandyti naujoves, ar, atradusi tinkamą, stengiatės nekaitalioti ir nuolat ją naudoti? Kokie ženklai / produktai – Jūsų mėgstamiausi?

 

Lengviausiai keičiu lūpų dažus. Jaučiu silpnybę lūpų blizgiams, o naują lūpdažį perku praktiškai po kiekvieno ar kas antro apsilankymo pas profesionalią makiažo meistrę, nes pamatau ir pabandau kokį naują, puikiai man tinkantį. Pastarasis pirktas iš „MAC“ . Dėl odos drėgmės pokyčių tenka išbandyti vis kitokias kremines pudras. Viena labiausiai patikusių – iš „Estée Lauder“ . Man apskritai nepaprastai patinka „Estée Lauder“ kosmetika. Pastaruoju metu įsigijau kelias „NYX“ priemones ir jos taip pat man tiko, patiko. Iš prabangesnių prekės ženklų išskirčiau „YSL“ ir „Shiseido“ . Kalbant apie nedekoratyvinę kosmetiką, mano meilių meilė yra „L’Occitane“ ir „Rituals“.

Be kokio kosmetikos produkto neišsiverstumėte nė dienos?

 

Be drėkinamojo kremo.

 

Ar mėgstate grožio procedūras? Kokia procedūra – mėgstamiausia? O nemėgstamiausia?

 

Labiausiai mėgstu lankytis pas kosmetologę. Ji kaskart parenka man vis kitokią veido procedūrą, padaro masažą ir t. t. Dieviškas reikalas! Tikėtina, kad nuskambės labai nemoteriškai, tačiau kitos procedūros man būtinos, bet joms nuoširdžiai gaila laiko! Ypač manikiūrui ir plaukų dažymui. Atrodo, kad laikas eina nenaudingai (juokiasi) . Kol man dažo plaukus, o dėl jų kiekio tai trunka tikrai ilgai, aš visada pasiimu kompiuterį arba knygą. Visiškai atsipalaiduoju ir mėgaujuosi tik pas kosmetologę.

 

Kam skiriate daugiausia dėmesio, laiko ir pinigų?

 

Daugiausia dėmesio ir laiko skiriu plaukams, o pinigų – veido odai.

 

Kaip manote, ar grožis – privilegija, atverianti visus kelius? O gal, priešingai – kartais kiša koją?

 

Viskas priklauso nuo žmogaus, kuris jį „neša“. Ir kaip jį naudoja. Ne kartą įsitikinau, kad pasitinkama pagal rūbą, o palydima pagal protą. Gali labai gerai atrodyti, taip lengviau atkreipti į save dėmesį ir greičiau gauti savo galimybę. Taip pat gali sulaukti dėmesio, kurio nepateisinsi, nes vos pravėrus lūpas pašnekovas pagalvos, kad verčiau nebūtum to dariusi. O gali atrodyti stulbinamai ir nokautuoti žmones savo žavesiu, erudicija bei profesionalumu. Pastarasis atvejis, mano akimis, turi daugiausia privalumų ir įneša įdomių gyvenimo spalvų, naujų pažinčių ir patirčių.

 

Kaip manote, kokios yra didžiausios grožio pasaulio „bėdos“?

 

Nors apie tai kalbama vis dažniau, žmonės iki šiol nesuvokia anoreksijos ir bulimijos problemos masto. Mūsų nepasiekia informacija apie tai, kiek daug žmonių iš tikrųjų serga šiomis ligomis. Retas suvokia, kad tai ne tik kvailų manekenių susirgimas. Nuo to kenčia ir vyrai, ir netgi vaikai! Tai labai rimtai ir plačiai paplitusi problema arba, kaip sakote, „bėda“.

Ar egzistuoja riba tarp elementaraus ir perdėto rūpinimosi savimi?

 

Žinoma. Saikas yra svarbus aspektas visose mūsų gyvenimo srityse.

 

Ko palinkėtumėte toms, kurios nesijaučia gražios ir savęs nemyli? Kaip atrasti vidinio pasitikėjimo ir nugalėti kompleksus?

 

Pirmiausia, reikia investuoti į savo vidų ir protą. Moteris, kuri jaučiasi stipri ir pakankama iš vidaus, niekada nesuks sau galvos dėl tam tikrų grožio niuansų. Kai jauti, kad 100 proc. realizuoji save kaip moteris, mama, žmona ir / ar profesionalė, pasitikėjimas savimi kyla iš vidaus, o kuprota nosytė, strazdanos ar tarpas tarp dantų tampa tuo išskirtiniu bruožu, kuris leidžia žmonėms dar greičiau tave įsiminti, norėti susitikti dar kartą ir palaikyti santykius kuo ilgiau!

susiję straipsniai

Rekomenduojame