Grožis

Lengvam makiažui - 8 odos netobulumus maskuojantys ir spalvą koreguojantys BB kremai

Dienos makiažui kurti naudojamą skystą pudrą iškeiskite į lengvesnės konsistencijos ir lengviau odą padengiančius BB kremus. Jie suvienodins odos atspalvį, paslėps netolygumus, suteiks jai spindesio, tačiau neapsunkins.
Reading time 2 minutes
@pixibeauty / Instagram nuotr.
1. PIXI

Šis atspalvį suteikiantis vandens pagrindo veido gelis suvienodina odos atspalvį, veidas atrodo nepriekaištingai ir lyg be makiažo.

Atspalvį suteikiantis veido gelis „H2O Skintint“, PIXI.

2. COLLISTAR

Skysta priemonės tekstūra ištirpsta ant veido ir tampa tarsi antra oda, sukuria natūralų švytėjimą. Specialūs minkšti pigmentai atspindi ir išsklaido šviesą, suteikdami odai suvienodintą atspalvį.

Veido odą tobulinantis BB kremas su SPF 20Magica BB+ Detox“, COLLISTAR

3. BIOTHERM

Tai BB kremas, kuris puoselėja odą giliai ją drėkindamas ir apsaugodamas nuo žalingų saulės spindulių. Odos atspalvis suvienodinamas, tačiau ji atrodo itin natūraliai ir gaiviai.

Veido kremas su atspalviu „Aquasource BB Cream SPF15“, BIOTHERM

4. BENEFIT

Daugialypio poveikio bealiejis kremas natūraliai padengia odą, suvienodina spalvą ir paslepia nelygumus. Patobulintas porų neužkemšantis kremas ramina odą, saugo ją nuo laisvųjų radikalų ir suteikia komfortą.

Veido kremas su atspalviu „Big Easy BB Cream“, BENEFIT

5. CLINIQUE

Kremas maskuoja odos trūkumus, saugo nuo UV spindulių ir kitų žalingų aplinkos poveikių. Padeda sumažinti smulkias raukšles, išlygina ir suvienodina odos atspalvį. Mažina odos blizgėjimą ir kontroliuoja riebalų išsiskyrimą.

Apsauginis kremas su atspalviu „Age Defense BB Cream Broad Spectrum SPF 30“, CLINIQUE

6. ERBORIAN

Priemonė praturtinta ženšenio ekstraktu, kuris glotnina, švelnina ir lygina odą. Suteikiamas subtilus atspalvį suvienodinantis tonas, oda atrodo natūraliai spindinti.

BB grožio lašai „BB Drops”, ERBORIAN

7. PAYOT

Kremas drėkina, stiprina ir apsaugo odą, patepus veidą šia priemone odos spalva bei tekstūra primena persiką, tampa gaivi ir spindinti.

Odą tobulinantis BB kremas „My Payot BB Cream Blur Light SPF15”, PAYOT

8. CHRISTIAN BRETON

Daugiafunkcis BB kremas drėkina odą ir suteikia natūralaus spindesio. Maskuoja poras, raukšleles, tobulina odos atspalvį ir padeda apsisaugoti odą nuo stresą keliančių aplinkos veiksnių.

Daugiafunkcis BB kremas „BB Cream“, CHRISTIAN BRETON

susiję straipsniai

Rekomenduojame